Recenze Samsung Galaxy Xcover 5

Samsung Galaxy Xcover 5
Samsung Galaxy Xcover 5
Samsung Galaxy Xcover 5
Samsung Galaxy Xcover 5

Odborné recenze

  • Samsung dle očekávání představil skrze oficiální stránky odolný Galaxy XCover 5. Je jasnou volbou pro všechny, kteří hledají kompaktní a současně vysoce odolný telefon. Novinka se chlubí nejen certifikací IP68, ale i vojenským standardem MIL-STD 810G. Co to v praxi znamená? Mobil by měl bez úhony přežít pád z 1,5metrové výšky nebo 30minutový pobyt metr pod vodní hladinou. Nijak jej nerozhází ani prašné prostředí.

  • Do redakce nám dorazila další letošní smartphone od Samsungu, tentokrát odolný Galaxy Xcover 5, který se od ostatních letošních novinek dost výrazně odlišuje. Zaprvé se jedná o jedno z mála „kompaktnějších“ zařízení, které není svázáno žádnými módními trendy. Displej má velké rámečky, telefon dostal vyztužený rám, zvýšenou odolnost, akční tlačítko nebo vyměnitelnou baterii. A ta se u novodobých smartphonů už tak moc často nevidí...

  • Včerejší den byl velmi bohatý na nové smartphony. Své novinky představily čínské značky Realme a Redmi, ovšem pozadu nezůstal ani korejský Samsung. Ten světu ukázal dalšího pokračovatele své odolné řady Xcover s pořadovým číslem 5. A jedná se o pořádného obrněnce. Nicméně zas takové překvapení se nekoná, jelikož většina parametrů a několik tiskových snímků Xcoveru už v předchozích dnech uniklo.

  • Společnost Samsung před pár hodinami uvedla nový odolný telefon Galaxy XCover 5. Novinka, která na českém trhu doplní stávající modely XCover Pro a XCover 4s, se pyšní nejen schopností fungovat v drsných podmínkách, ale také netradičními praktickými funkcemi. O nejzajímavější z nich se stará speciální tlačítko XCover Key. Vyznačuje se mimo jiné i vylepšenými možnostmi ovládání v rukavicích a další terénní výhodou je výměnná baterie. Potěšit by mohl také fanoušky menších displejů.