Recenze Samsung Galaxy S21 5G

Samsung Galaxy S21 5G
Samsung Galaxy S21 5G
Samsung Galaxy S21 5G
Samsung Galaxy S21 5G

Odborné recenze

  • Samsung letos představil trojici svých vlajkových novinek řady Galaxy S21 trochu netradičně už v první polovině ledna. Mega recenzi nejvyššího modelu S21 Ultra jste si mohli přečíst už před několika dny a nyní se podíváme na zbývající dva modely Galaxy S21 a Galaxy S21+. Právě dnes se trojlístek smartphonů začíná oficiálně prodávat na českém trhu.

  • Rok 2021 sotva začal a už tu máme první vlajkovou loď mezi mobilními telefony. Přesněji řečeno tři, jelikož korejská jednička představila řadu Samsung Galaxy S21 právě se třemi zástupci. Oficiálně se jmenují Galaxy S21 5G, S21+ 5G a S21 Ultra 5G a již tradičně se ukázaly na akci Galaxy Unpacked, která se letos konala kompletně online. K telefonům si korejský výrobce připravil i nová sluchátka Galaxy Buds Pro a přívěsek Galaxy SmartTag. Co všechno novinky nabídnou

  • Jako již každým rokem, zkraje ledna či února Samsung uvádí na trh nové vlajkové modely Galaxy S. Nejnovější generace se jmenuje Galaxy S21, skýtá trojici modelů a má za cíl jediné – figurovat jako etalon mezi androidovou produkcí a potvrdit první místo v prodejích společnosti Samsung. Zároveň má ale jihokorejský gigant oproti loňsku co dohánět. Není asi úplně podstatné, jak se modely S20 prodávaly, stran odborné veřejnosti totiž schytaly hned několik pohlavků.