Recenze Samsung Galaxy S10

Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10
Samsung Galaxy S10

Odborné recenze

  • Ve světě mobilních telefonů můžeme mluvit o dvou výrobcích, které zná takřka každý. Jde o Apple s iPhony a Samsung s řadou Galaxy S. A právě ta letos dosáhla jubilea představením modelu Galaxy S10, kterým hodlá zaujmout na první pohled. Vytříbený design i špičková výbava, ve které snad vůbec nic nechybí – novinka má všechny předpoklad stát se prodejním hitem.

  • Po více než třech měsících od představení jubilejní desáté řady Galaxy S můžeme i s časovým odstupem říct, že klasický model Samsung Galaxy S10 bude nejspíše ideální volbou pro ty, kteří chtějí co nejméně kompromisů a z různých důvodů nechtějí větší variantu S10+ či naopak menší a odlehčenější S10e. Ovšem tak jednoduché to není. Navíc naše dnešní recenze vlajkovky Samsung Galaxy S10 bude možná tak trochu jiná.

  • Samsung Galaxy S10, Samsung Galaxy S10+ a Samsung Galaxy S10e – tři nové telefony byly dnes představeny. Výroční řada S10 oslavuje 10 let Galaxy telefonů. Korejská společnost opět posunuje laťku o kousek výše. Nové smartphony se můžou pyšnit Infinity-O displejem, ultrazvukovou čtečkou otisků prstů v displeji i třeba skvělými fotoaparáty. Pojďte se s námi podívat na recenzi Galaxy S10.

  • Existuje dokonalý telefon? Asi se shodneme, že stejně jako dokonalé auto nebo dokonalý člověk neexistuje, nebude tomu tak ani u telefonu. Pak si ale vezmete S10tku a zjistíte, že tento telefon se té dokonalosti po čertech blíží. Vítejte u recenze Samsung Galaxy S10. Kulatá desítka pro Samsung znamenala dát si extra záležet na všem a samozřejmě nejvíc na designu, protože to je to, co vám na první pohled okamžitě padne do oka.

  • Samsung letos představil v pořadí již desátý model řady Galaxy S. Také v podstatě ukázal, že dodržuje dvouletý cyklus větší obměny designu. Loňská S9 byla totiž v podstatě S8 s pár novinkami. Letošní S10 přináší svěží design s dírou v displeji, čtečku otisků v displeji a o dva fotoaparáty na zádech více. Pojďme se podívat podrobněji na klasickou S10 bez přídomku Plus. Stojí za to upgradovat z předchozích modelů? Jak si vede es-desítka ve srovnání s konkurencí?