Samsung Galaxy Note20 Ultra

Samsung Galaxy Note20 Ultra
Samsung Galaxy Note20 Ultra
Samsung Galaxy Note20 Ultra
Samsung Galaxy Note20 Ultra

Informace o Samsung Galaxy Note20 Ultra

Samsung Galaxy Note20 Ultra vznikl spojením bleskurychlých a moderních technologií. Líbivý design s odolným sklem je sice neodolatelný pro oko, ale vodě a prachu odolá. Na veliké obrazovce si naplno užijete sledování všech filmů, hraní her, ale i chatování s přáteli. Nadupaný procesor se postará a bleskurychlé reakce systému a nulové selhání i při vysoké zátěži. Fotoaparát je vybaven nástroji pro profesionální užívání a udělá tak z každého snímku a videa umělecké dílo, které díky technologii Samsung DeX můžete rovnou promítnout na velikou obrazovku, nebo je nasdílet přátelům pouhým nasměrováním telefonu k jejich přístroji.

Dechberoucí řada mystických odstínů, jež mění definici práce i zábavy

Minimalistický design sestává z kovového těla a je povýšený nádhernými detaily, transcendentními barvami a odolným sklem Corning® Gorilla® Glass Victus™ - vůbec nejodolnější sklo Gorilla Glass v chytrém telefonu. Každý Note20 Ultra je doplněný o S Pen v odpovídající barvě.

Z rychlých zápisků se klepnutím stane rovné písmo

Klepnutím na pero S Pen se vaše ručně psané zápisky poopraví, pokud píšete pod úhlem, takže poznámky budou čitelné a organizované. Může je dokonce převést na text, který se dá kopírovat a vkládat. Poté svoje poznámky exportujte jako soubor Wordu nebo PPT a snadno je sdílejte.

Používejte své mobilní aplikace na PC

Vlastní každou obrazovku. Otevřete více aplikací přímo v počítači prostřednictvím nabídky Start nebo hlavního panelu. Užijte si to nejlepší z feedů vašich sociálních médií, buďte v kontaktu s přáteli, nebo si klidně objednejte večeři – je to hračka, když máte k dispozici aplikace.

Hrajte více než 100 her pro Xbox na svém Galaxy

Hrajte více než 100 her pro Xbox na svém kompatibilním mobilním telefonu nebo tabletu – přes cloud v rámci Xbox Game Pass Ultimate. Přihlaste se ke svému účtu Microsoft přes Xbox Game Pass, abyste si vychutnali nové tituly od Xbox Game Studios. Hrajte kdekoli a kdykoli – přímo z cloudu.

Hyperrychlé přenosové rychlosti a výkon, který se jim vyrovná

Výkonný chytrý procesor uvnitř Note20 Ultra zajišťuje, že jsou stahování a streamování tak rychlé, jak to jen jde. A když jste blízko přístupového bodu, nabízí Wi-Fi 6 rychlé zabezpečené připojení, zatímco Wi-Fi Optimizer udržuje nízkou prodlevu, takže hraní ani videohovory nejsou ničím přerušovány, a to ani v oblastech plných lidí.

Stále nejvyšší rozlišení videa, jaké je dostupné ve smartphonu

8K video vám nabídne ostrý záznam s úžasnými detaily, a díky ovládání na profesionální úrovni můžete s videem přímo v aplikaci fotoaparátu kreativně pracovat, a to v reálném čase. Natáčejte superplynulé akční záběry při 120 FPS, nebo izolujte hlas pomocí Bluetooth mikrofonu. Poté video přímo v telefonu finálně zeditujte.

Sledujte obsah a bavte se – vše najednou

Samsung DeX přichází ve vylepšené verzi s novým způsobem, jak bezdrátově připojit druhou obrazovku, který rozšiřuje možnosti toho, co můžete dělat na ještě větším displeji. Připojte se k monitoru nebo televizoru a sledujte videa nebo zpřístupněte aplikaci Galerie ze svého telefonu přes vyhrazené rozhraní DeX UI. Pořád při tom budete moci používat svůj telefon.