Recenze Samsung Galaxy A52

Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52
Samsung Galaxy A52

Odborné recenze

  • Samsung Galaxy A52 se snaží zaujmout sympatickou cenou i zajímavou výbavou v podobě zvýšené odolnosti IP67 a velkého Super AMOLED displeje či dlouhou výdrží. Ukrývají se pod líbivým zevnějškem také nějaké nedostatky, nebo má tento smartphone zaručený recept na úspěch? Řada Galaxy A neodmyslitelně patří k jedněm z komerčně nejúspěšnějších telefonů na našem trhu.

  • Jestli jste pozorní a sledujete áčkové telefony dlouho, asi vám neuniklo, že nová A52, jejíž video recenzi najdete zde, je takovou vylepšenou loňskou A71 o lepší displej a po snad 4 letech o voděodolnost IP67. Kdo by náhodou nechtěl listovat na wiki, IP67 znamená úplná prachotěsnost a voděodolnost na 30 minut až v 1 metru hloubky, což je ideální třeba na ty náhodné pády do záchoda ze zadní kapsy kalhot.

  • Balení samotného telefonu Samsung Galaxy A52 vás potěší. Když jej rozbalíte, naleznete v horním krytu schované brožurky a sponku pro otevření slotu na SIM kartu. Samotný přístroj je zabalený ve fólii a pod ním pak najdete nabíječku i USB kabel typu USB-A/USB-C. Ten můžete využít nejen pro nabíjení ale také pro přenos dat. Nabíječka je v tomto případě 15W. Samsung se zde tedy nevydal cestou „balení bez nabíječky“, což je rozhodně dobrá zpráva.