Recenze Samsung Galaxy A22 5G

Samsung Galaxy A22 5G
Samsung Galaxy A22 5G
Samsung Galaxy A22 5G
Samsung Galaxy A22 5G

Odborné recenze

  • Všichni výrobci mobilů jsou si vědomi toho, že telefon bez 5G bude brzy takřka neprodejný. Výjimkou není ani Samsung, u něhož je aktuálně nejlevnějším modelem Galaxy A22 5G. Nestojí ani 6 tisíc korun, přesto nabízí Full HD+ displej, trojici fotoaparátů nebo baterii s velkou kapacitou.

  • Samsung představil dvojici nových smartphonů ze spodních pater svého portfolia. Novinky s názvem Galaxy A22 a A22 5G přinášejí za nízkou cenu funkce, na které jste byli donedávna zvyklí z vyšších modelů.

  • Podpora 5G se v poslední době dostává do čím dál levnějších telefonů, a své o tom ví i Samsung. Představil dvojčata Galaxy A22 a Galaxy A22 5G, přičemž druhý jmenovaný je vůbec nejlevnějším 5G telefonem jihokorejského výrobce. A zatímco to podle označení vypadá na to, že specifikace telefonu budou hodně blízko, v reálu se dost výrazně rozcházejí.

  • Hned prvním telefonem je Samsung Galaxy A22 5G. Naprostá novinka na našem trhu, která je nejlevnějším telefonem od Samsungu, pokud požadujete sítě 5. generace.