Nokia 230

Nokia 230
Nokia 230
Nokia 230
Nokia 230

Informace o Nokia 230

Jednoduchý, ale přesto líbivý design telefonu Nokia 230 je umocněn zadním hliníkovým krytem, díky kterému vznikla dolná konstrukce, kterou nepoškodí ani pád na zem. Telefon byl vytvořen tak, aby uspokojil všechny požadavky základních či pasivních uživatelů telekomunikací. Cena telefonu je proto nízká a dostupná každému. Telefon navíc nabízí možnost použití dvou SIM karet.

Přední fotoaparát

Se selfie fotoaparátem a speciálním tlačítkem pro jeho ovládání, vám již nic nebrání v jejich realizaci. Vytvořte originální snímky na památku, které si i po letech rádi prohlédnete a zavzpomínáte.

Fotografie i ve tmě

LED blesk umístěný na přední straně telefonu umožňuje realizaci fotografií a selfie i při špatných světelných podmínkách a večerních hodinách. Fotografie můžete sdílet snadno a rychle se svými přáteli díky aplikacím Facebook a Twitter.

Pevná kostrukce

Odolná a propracovaná konstrukce a detaily vyzdvihnou elegantní vzhled telefonu a jeho pevnost. Rám je z odolného polykarbonátu a zadní kryt je vyrobem z pískovaného hliníku.

Praktická velikost

Nokia 230 je vybavena barevným displejem s úhlopříčkou 2,8 palce. Ovládání je tak jednoduché, že na něm lze hrát hry, vyhledávat na internetu i sdílet fotografie se svými přáteli a okolím.

Hry zdarma

Telefon je vybaven přijímačem FM rádia. Pro zkrácení dlouhé chvíle si tak můžete poslechnout vaši oblíbenou rádiovou stanici nebo si můžete až po jeden rok každý měsíc zcela zdarma stáhnout jednu hru od společnosti Gameloft.

Dva v jednom

Telefon podporuje funkci Dual SIM, díky které můžete přístroj využívat k obsluze hned dvou telefonních čísel. Snadno tak spojíte soukromý a pracovní telefon v jednom kompaktním přístroji a nebude potřeba mít s sebou dvě samostatná zařízení.