Honor 8A

Honor 8A
Honor 8A
Honor 8A
Honor 8A

Informace o Honor 8A

Honor 8A je stylovým elegánem, který vás nenechá chladnými. Vychází z designu Honoru 8X, nabízí 13MPx fotoaparát, 6,06" HD+ Dewdrop displej a velkou část funkcí drahých telefonů za desítky tisíc, ovšem s tím, že stojí jen zlomek jejich ceny. V kombinaci s výborně vyladěným Androidem obohaceným o prostředí EMUI se můžete vždy těšit na rychlé reakce.

6,09" displej

Smartphone má 6,09" Dewdrop displej s využitím čelní plochy celých 87% , a to hlavně zásluhou ultratenkých rámečků. V displeji najdete integrovaný přední fotoaparát, světelný senzor i senzor blízkosti. Navíc si zobrazovač odnesl i certifikaci TÜV Rheinland, jež značí, že snižuje vyzařování modrého světla a tím pádem šetří váš zrak.

8jádrový procesor

Honor 8A pohání osmijádrový procesor MT6765 s taktem až 2,3 GHz a podporuje jej hned 3GB operační paměť. Pro všechna vaše data je zároveň k dispozici 64GB úložiště s možností rozšíření pomocí paměťových karet. Navíc je k dispozici i druhý slot pro SIM kartu.

13Mpx fotoaparát pro působivé fotografie

Krásné snímky plné barev a detailů nyní pořídíte za jakýchkoli podmínek prostřednictvím 13Mpx fotoaparátu s clonou f/1,8 na zadní straně. Garancí fantastických fotografií je i pomocná přisvětlovací LED a automatické ostření. Nemůžeme opomenout 8Mpx přední fotoaparát, díky němuž každá vaše selfie vzbudí ještě větší obdiv.

Baterie, která vás podrží

Jen těžko uvěřit, že se do tak tenkého těla vešla tak překvapivě masivní baterie s výtečnou kapacitou 3 020 mAh. Díky tomu je telefon připraven na celodenní vytížení bez nabíjení, čemuž napomáhají mimo jiné i inteligentní technologie zaměřené právě na snížení energetické náročnosti.

EMUI

Telefon je opatřen operačním systémem Android, je ovšem citelně vylepšen jednou z celosvětově nejoblíbenějších nadstaveb – EMUI. Ta například díky umělé inteligenci zajišťuje lepší správu mezipaměti a zabraňuje postupnému zpomalování smartphonu.