Recenze Honor 20

Honor 20
Honor 20
Honor 20
Honor 20

Odborné recenze

  • Jeden z nejvybavenější Honorů přišel do pro výrobce neklidné doby. Nic to však nemění na tom, že před sebou máme zajímavý a líbivý telefon vyšší střední třídy. Může se pochlubit kvalitním displejem, vysokým výkonem i kvartetem zadních fotoaparátů. Jde o případ nabídky „hodně muziky za málo peněz“? Honor 20 má v portfóliu výrobce plnit roli toho takřka nejvybavenějšího smartphonu.

  • Jak asi většina našich čtenářů ví, Huawei se v současnosti potýká s nemalými problémy. Pouhé dva dny poté, co vypluly tyto skutečnosti na povrch, došlo v Londýně, navzdory pochybnostem, k představení nových smartphonů Honor 20 a Honor 20 Pro. První dojmy jsme již přinesli a dnes se s vámi podělíme o kompletní recenzi Honoru 20. Ten lze momentálně předobjednat a do volného prodeje se dostane již 1. srpna, a to za velice konkurenceschopnou cenu.

  • Honor se znovu pouští do boje agresivní cenou, a přitom si zachovává spoustu technických vychytávek z mnohem dražších telefonů. Tentokrát má ale cestu o něco složitější. Stále aktuální pře mezi Huawei a USA, u které se nějaké rozuzlení dá jen věštit, má vliv také na značku Honor. Už jsem to psal mockrát, ale pro zopakování: přestože Honor vystupuje jako samostatná firma, své spojení s Huawei nezapře.

  • Honor nám již v minulosti ukázal, že umí překvapit. Naposledy to bylo s modelem View 20, který nabízel špičkový výkon, novátorský design s displeje vyříznutým ve tvaru průstřelu, a kromě jiného také famózní výdrží. Honor 20 si ze svého idolu bere to nejlepší, a zlepšuje se na příčkách, kde byste zlepšení dost možná ani nečekali. Bude to ale stačit na to, aby překonal svého staršího bratříčka, který mu se svou agresivní cenovkou bude konkurovat?

  • Na začátku srpna Honor uvedl do prodeje svojí novou vlajkovou loď Honor 20. Poprvé u tohoto modelu uvedl čtyři zadní fotoaparáty, hlavní z nich disponuje 48 Mpx a také umělou inteligencí při focení portrétu. Předem upozorňuji, že tato recenze bude zaměřena hlavně na fotografii. Tento chytrý telefon můžete zakoupit ve dvou barevných variantách (černá a modrá), disponuje 6,26" TFT IPS displejem s maximálním rozlišením 2 340 × 1 080 px, čipsetem Kirin 980 a 6 GB operační paměti.

  • Měl to být kandidát na jeden z klíčových modelů letošního roku, jenže zatím se stále neprodává. Honor 20 snad však brzy zamíří na trh a pokusí se dohnat to, co zameškal opožděným uvedením. A že se má čím chlubit. Modelová řada 20 od Honoru je kandidátem na smolaře roku. Slavnostní představení dvojice modelů 20 a 20 Pro se uskutečnilo dva dny poté, co Spojené státy uvalily obchodní sankce na společnost Huawei, která zastřešuje značku Honor.

  • Čínská značka Honor, která spadá pod Huawei, nemá v poslední době na růžích ustláno. Slavnostní představení v Londýně zastínily spory se Spojenými státy, které (doufejme dočasně) odřízly Huawei nejen od hardwaru, ale také od softwaru. Honor 20 tak může být jedním z posledních telefonů, kterého se budoucí omezení nebudou týkat.