Doogee Y9 Plus

Doogee Y9 Plus
Doogee Y9 Plus
Doogee Y9 Plus
Doogee Y9 Plus

Informace o Doogee Y9 Plus

Smartphone Doogee Y9 Plus na první pohled upoutá vaši pozornost svým velkým 6,3" displejem s Full HD+ rozlišením. Přístroj v sobě snoubí elegantní design, svižný a stabilní chod díky osmijádrovému procesoru a 4GB operační paměť. Vnitřní úložiště 64 GB můžete rozšířit o dalších 128 GB pomocí microSD karty. Displej si odemknete snadno a rychle otiskem prstu nebo rozpoznáním obličeje a trojitý zadní fotoaparát vám pomůže vytvořit snímky přjakékoliv příležitosti.

Odolné provedení

Vlajková loď Doogee na první pohled zaujme svým provedením. Telefon je extrémně tenký a má zaoblené hrany, takže se příjemně drží. Kryt je vyrobený z robustní hliníkové slitiny, která je mimořádně stabilní a zajistí přístroji potřebnou pevnost a odolnost.

Trojitý fotoaparát

Na zadní straně je umístěn hned trojitý fotoaparát s rozlišením 13 + 8 + 8 Mpx, přičemž jeden ze tří zadních objektivů je širokoúhlý. Díky tomu se vám do záběru vejde i opravdu vysoká budova, přírodní scenérie, nebo se můžete vyfotografovat se všemi vašimi přáteli, aniž byste museli dělat kompromisy a fotit se rozděleně.

Bokeh efekt

Snímky budou vypadat, jako by je fotil profesionál. Kolem objektu dokáže přístroj vykouzlit přirozený a nádherný bokeh efekt. Jemné rozostření pozadí dá vyniknout objektu v popředí a nabídne extra hloubku a působivou atmosféru každému snímku.

Malý rámeček

Aby vás při hraní her nebo sledování videí nic nerozptylovalo, není u smartphonu Doogee Y9 Plus kolem 6,3" displeje téměř žádný rámeček. Vysoké Full HD+ rozlišení je pak ideální volbou pro všechny milovníky multimediálního obsahu.

Stabilní chod

Uvnitř telefonu se nachází osmijádrový procesor Helio P23, který dokáže pracovat s taktem až 2,5 GH. V kombinaci se 4GB operační pamětí se postará o plynulý a bezchybný chod všech spuštěných aplikací i při multitaskingu.