Apple iPhone SE (2020)

Apple iPhone SE (2020)
Apple iPhone SE (2020)
Apple iPhone SE (2020)
Apple iPhone SE (2020)

Informace o Apple iPhone SE (2020)

Skvěle padne do ruky, fotí jasně jako slunce a ostře jako břitva jediným stisknutím spouště, výkon nic nerozhodí a baterie je k neutahání. To vše nabídne iPhone SE, který rozhodně disponuje jedničkovým vybavením. Třeba pokročilým fotoaparátem s technologií pro perfektní portréty, optickou stabilizací, Smart HDR pro ještě působivější barvy a také LED True Tone bleskem. Disponuje vysoce výkonným čipem, baterie je opravdu kapacita, díky technologii Touch ID se smartphonem navíc ještě snadno zaplatíte a display odemknete jediným dotekem. Spolehlivé designové provedení s voděodolnou vlastností vás pak doprovodí, ať už se vydáte kamkoliv.

Perfektně výkonný

V srdci telefonu se ukrývá čipset A13 Bionic, který je tím nejrychlejším a nejvýkonnějším čipem. Společnost Apple zrovna nešetřila, je to nejlepší čip, který se u nich v současnosti nabízí. Veškerá práce s telefonem je tak dokonale plynulá, ať se věnujete hraní špičkových her nebo zrovna využívátegrafický program.

Snadné a rychlé nabíjení

Multimediální zábavy si u iPhonu SE užijete dosyta díky vysokokapacitní baterii. Dokáže na nabití nepřetržitě přehrávat filmy či seriály až 13 hodin. A když energie dojde, můžete jej rychle nabít drátovou či bezdrátovou nabíječkou.

Spolehlivá volba pro focení

Teprve díky pokročilému fotoaparátu SE poznáte perfektně jasné a ostré snímky a portréty, u kterých si snadno můžete pohrát i s hloubkou ostrosti. O dokonalé nasvícení scény se postará technologie Smart HDR a nechybí ani 4K rozlišení videa, kromě skvělých snímků se tak dočkáte i neméně skvělých videí.

Odolný proti prachu i vodě

Apple nasadil pouze a jen prémiové materiály, jako je hliník a sklo. Výsledkem je luxusně zpracovaný telefon tenký 7,3 mm, který disponuje voděodolným designem a odolností proti prachu. Potápět se s ním můžete až do hloubky 1 metru po dobu 30 minut.

Garance bezpečí – to je Touch ID

IPhonu samozřejmě nechybí ani praktické dotykové tlačítko Touch ID. Díky němu telefon snadno odemknete, přihlásíte se do vašich oblíbených aplikací nebo jej využijete třeba při potvrzování bezkontaktních plateb skrze Apple Pay.