Apple iPhone 8 Plus

Apple iPhone 8 Plus
Apple iPhone 8 Plus
Apple iPhone 8 Plus
Apple iPhone 8 Plus

Informace o Apple iPhone 8 Plus

Tak tohle je tedy zatraceně chytrý telefon! Model iPhone 8 se pyšní odolnou skleněnou konstrukcí se špičkovým 5,5“ Retina displejem, vylepšeným fotoaparátem, extra výkonným čipem a dalšími vychytávkami, které vás nadchnou. Co třeba pohodlné bezdrátové nabíjení nebo zcela nové možnosti rozšířené reality?

Vytvořen ze skla

iPhone 8 přináší nový 5,5“ Retina FULL HD 3D touch displej, který oslní každé zvídavé oči. Konstrukce je vyztužena svářenou ocelí, a to vpředu i vzadu. Detail dodává barevně sladěný pruh z leteckého hliníku a konstrukce je zpracována tak precizně, že se do útrob smartphonu nedostane prach ani voda.

Mistrovský duální fotoaparát

S duálním 12MP fotoaparátem vybaveným jak teleobjektivem, tak širokoúhlým objektivem pořídíte fotografie jako od profesionála! iPhone 8 Plus nabízí nové barevné filtry, hlubší pixely i optickou stabilizaci obrazu.

Nabíjen bez drátu

Dejte sbohem kabelům. Díky integrovanému systému bezdrátového nabíjení můžete iPhone 8 nabíjet pomocí Qi bezdrátové nabíječky. Budoucnost je však připravena i na další Apple výrobky, proto byla představena i praktická podložka AirPower, jenž nabije iPhone, Apple Watch i AirPods současně. Stačí na ni přístroje jen položit.

Nejvýkonnější a nejchytřejší čip ve smartphonu

O výkon celého iPhonu 8 se postará nejnovější čip A11 Bionic s nevídaným výkonem. A11 Bionic navíc rozděluje úlohy mezi výkonností a úsporná jádra a věci které děláte nejčastěji, jako je psaní zpráv nebo prohlížení webu odsýpají bez větší spotřeby energie.

Intuitivnější a bezpečnější systém

iOS je bez debaty nejvyspělejší a nejbezpečnější mobilní operační systém na světě. Je vyvinutý tak, aby dostal z iPhonu co nejvíc. Přímo ze Zpráv to vezmi zkratkou k aplikacím. Vylepši si Live Photos parádními efekty a objevuj s kamarády novou hudbu v Apple Music. Ponořte se do světa ohromujících AR her a aplikací na největší platformě pro rozšířenou realitu na světě. iOS 11 vás bude bavit a vše, co využíváte nejčastěji, bude ještě přístupnější než kdy dříve.

Vůbec nejodolnější sklo na smartphonu.

Přední a zadní plocha vyrobená ze skla má o 50% hlubší tvrzenou vrstvu. Zevnitř je konstrukce telefonu zpevněná ocelí a po obvodu vede pruh z leteckého hliníku řady 7000. Oleofobní povrchová úprava umožňuje snadno stírat šmouhy a otisky prstů, abyste si design a provedení vašeho telefonu mohli užívat naplno, kdykoliv a kdekoliv.