Samsung RB33N341M

Samsung RB33N341M
Samsung RB33N341M
Samsung RB33N341M
Samsung RB33N341M

Informace o Samsung RB33N341M

Kombinovaná chladnička Samsung RB33N341M vás nadchne svou maximálně propracovanou organizací úložných prostor a systémem chlazení, který byl vyvinut tak, aby byl celý vnitřní prostor chladničky ochlazován zcela rovnoměrně a tím bylo dosaženo totožných podmínek v každém zákoutí, bez ohledu na umístění potravin. Spotřebič se také může pyšnit speciální přihrádkou CoolSelect Duo, která nabídne samostatné nastavení teploty třech různých úrovní tak, aby vytvořila dokonalé prostředí pro skladování ryb, zeleniny, plodů moře nebo šťavnatého masa.

Stejné podmínky napříč chladničkou

Systém chlazení byl u lednice Samsung RB33N341M vyvinut tak, aby skrze celý vnitřní prostor chladničky proudily stejné teplotní podmínky. Studený vzduch je vyháněn z několika větracích otvorů, které jsou umístěny na úrovni každé z jednotlivých polic. Tím je dosaženo stabilní teploty v celém interiéru lednice a uložené potraviny tak vydrží chutné, voňavé a čerstvé opravdu dlouho.

Speciální přihrádka na míru

Přihrádka CoolSelect Duo vám nabídne možnost samostatně nastavit teplotu ve třech různých úrovních tak, aby byla zachována maximální čerstvost i u výrobků, které potřebují specifické uložení. Maximálně se tak přizpůsobí například čerstvým rybám, lahodným mořským plodům, křupavé zelenině nebo výběrovému masu.

Police právě tam, kde je potřeba

Chladnička je vybavena praktickou výsuvnou policí. Budete tak moci maximálně efektivně organizovat uložení potravin a zároveň využijete kapacitu lednice na maximum. Dosáhnout na potraviny v zadní části chladničky nebylo nikdy jednoduí.

Ukládání objemných položek

Dveřní přihrádka je uzpůsobena pro ukládání i opravdu objemných položek. Umožní vám tak uskladnit do prostoru dvířek například krabice s džuzem či mlékem a až dvě řady plechovek či lahví.

Vynikající viditelnost

O to, abyste mohli mít dokonalý přehled o obsahu chladničky se postarají moderní LED diody, které nijak neovlivňují chladící výkon, nezvyšují teplotu a přitom vám dopřejí krásnou světelnost interiéru.

Trvanlivý výkon

Samsung RB33N341M vás nadchne také kompresorem s digitálním invertorem, který automaticky reguluje rychlost, a to mezi až sedmi různými úrovněmi v závislosti na momentálních požadavcích chlazení. Současně tím zaručuje nižší spotřebu a hlučnost a minimalizuje opotřebení.

Technologie True No Frost

Prevenci vzniku námrazy má na starosti technologie True No Frost. Ta má na starosti to, aby v každém koutu lednce byla udržována stálá teplota a zároveň umožní až 2x rychlejší chlazení. To má za následek menší zatížení chladícího systému a tím pádem i jeho vyšší životnost.