Samsung BRB260034

Samsung BRB260034
Samsung BRB260034
Samsung BRB260034
Samsung BRB260034

Informace o Samsung BRB260034

Samsung BRB260034 je osvědčená klasika - standardní bílá vestavná lednice s mrazákem ve spodní části a chytrým systémem rovnoměrného chlazení, která se postará o to, aby všechny potraviny vydržely dlouho čerstvé, voňavé a chutné. Chladnička se řadí do úsporné energetické třídy A++ a za rok spotřebuje pouze 240 kWh. Nemusíte mít tedy obavy, že by její nepřetržitý provoz ohrozil váš rodinný rozpočet. A mimo její úspornost oceníte jistě také praktické uspořádání vnitřních prostor a možnost vysouvání polic.

Rovnoměrné chlazení celého prostoru

Systém chlazení All Around Cooling rovnoměrně ochlazuje celý vnitřní prostor chladničky, takže v každém rohu jsou přesně tytéž podmínky. Chladnička je vybavená dvěma teplotními senzory, které dokážou monitorovat jakékoli kolísání teploty. Studený vzduch vychází několika větracími otvory na úrovni každé police, takže je zachována konstantní teplota a potraviny zůstávají déle čerstvé.

Beznámrazová technologie True No Frost

Technologie True No Frost dokáže zvýšit cirkulaci vzduchu, čímž je zachovaná konstantní teplota v každé části chladničky. Tato funkce slouží jako prevence proti vzniku nechtěné námrazy a ledu. Cílové teploty se dosáhne mnohem rychleji, tím je prodlužována výdrž chladícího systému a zároveň se zabraňuje zbytečnému plýtvání energie, které je často způsobené častým rozmrazováním.

Kompresor s digitálním invertorem

Kompresor s digitálním invertorem automaticky reguluje svou rychlost v rozmezí 7 úrovní podle aktuálních požadavků na chlazení. Díky tomu má nižší spotřebu energie, minimalizuje se jeho hlučnost a snižuje se opotřebení, což na druhou stranu zaručuje dlouhodobý výkon. Výkon je navíc garantovaný 10letou zárukou.

Police s jednoduchým vysouváním (mrazák)

Pokud hledáte ve vaší chladničce konkrétní potravinu, ke které se často musíte natahovat, znamená to cestu plnou překážek. Police se snadným posouváním, která se jednoduše zasouvá dovnitř a ven, vám pomůže efektivně ukládat, organizovat a zpřístupnit vaše potraviny, abyste mohli rychle a snadno dosáhnout na věci zcela vzadu a v každém rohu.

Parametry

Typ konstrukce
UmístěníVolně stojící
ProvedeníKombinované
MrazákAno
Výrobník leduNe
Zaměnitelné otevírání dvířekAno
Úložné prostory
Hrubý objem chladničky270 l
Čistý objem chladničky196 l
Počet polic v chladničce4
Zásobník na voduNe
Držák na lahveAno
Počet přihrádek ve dveřích5
Funkce
No frostAno
Nulová zónaAno
VentilátorAno
Antibakteriální ochranaAno
DisplejAno
Varovný signálAno
SuperchlazeníNe
Oddělená regulaceNe
SmartNe
Prázdninový režimAno
Ochrana proti ulpívání otiskůAno
Spotřeba
Roční spotřeba energie317 kWh
Hlučnost
Hlučnost36 dB
Třída hlučnostiC
Mrazák
Pozice mrazákuDole
Čistý objem mrazáku74 l
Počet zásuvek2
Mrazící kapacita9 kg/24h
SupermrazeníAno
Rozměry a váha
Výška177.5 cm
Šířka54 cm
Hloubka (včetně madla)55 cm
Hmotnost61 kg
Výrobce
VýrobceSamsung
Datum uvedení na trh