LG GSL760PZUZ

LG GSL760PZUZ
LG GSL760PZUZ
LG GSL760PZUZ
LG GSL760PZUZ

Informace o LG GSL760PZUZ

Americká chladnička LG GSL760PZUZ je ideální volbou pro ty, kteří potřebují opravdu bohatý prostor pro uskladnění velkého množství potravin, s chytrým systémem členění a úložnými boxy. Chladnička disponuje kapacitou 601 litrů, je k dostání ve velmi elegantním a krásném nerezovém provedení a do výbavy dostala opravdu moderní technologie. Díky inovativnímu lineárnímu kompresoru s prodlouženou 10 letou zárukou je spotřebič skutečně úsporný a především tichý. Ve výbavě nechybí ani nápojový automat s připojením na vodu a výrobník ledu.

Štědrá výbava plná moderních technologií

LG GSL760PZUZ disponuje zabudovaným výrobníkem ledu Spaceplus se speciálním úzkým designem, který vám ušetří prostor na policích až o 36 litrů. Ve dvěřích pak najdeme užitečnou polici Big Bottle pro bezproblémové uskladnění velkých lahví. A speciální přihrádka Dairy Corner je ideální pro uložení výběrových a čerstvých potravin, jako jsou masové delikatesy a sýry.
Třešničkou na dortu je zásuvka Moist Balance Crisper pro ovoce a zeleninu, která zachová díky optimálním podmínkám skladování jejich čerstvost a šťavnatost. Přebytečná vlhkost z potravin se odpaří a následně kondenzuje na mřížce, díky čemuž je dosaženo správné rovnováhy vlhkosti.