LG GMX844MCKV

LG GMX844MCKV
LG GMX844MCKV
LG GMX844MCKV
LG GMX844MCKV

Informace o LG GMX844MCKV

Americká chladnička LG GMX844MCKV vám poskytne naprosto luxuní snoubení ohromného vnitřního prostoru a zároveň kompaktního exteriéru. Uvnitř lednice najdete lineární invertorový kompresor, který se postará o rovnoměrné udržování teploty uvnitř lednice, aby všechny potraviny zůstaly déle čerstvé a tedy i chutné. V přední části chladničky jsou pak zabudovány průduchy, které mají na starost maximálě rovnoměrné chlazení. Třešničkou na dortu je technologie Pure N Fresh, která zajistí pečlivou filtraci vzduchu, aby nedocházelo k nepříjemnému mísení různých vůní.

Kompaktní design vhodný do každé kuchyně

Díky kompaktním rozměrům této americké chladničky nebudete muset měnit uspořádání své kuchyně. Je široká pouze 835 mm a navržena tak, aby se vešla do prostoru užších rozměrů, než se vejde běžná americká chladnička. Dodejte své kuchyni nádech luxusu díky nové úzké americké chladničce s kompaktním tělem.

Maximální čerstvost pro vaše potraviny

Lineární invertorový kompresor LG udržuje stálou teplotu v chladničce a tím zajistí delší čerstvost potravin.

Rychlejší a rovnoměrnější chlazení

Průduchy nacházející se v přední části chladničky pomáhají udržovat rovnoměrnou teplotu, díky čemuž zůstanou vaše potraviny déle čerstvé.

Méně pachů v chladničce s technologií Pure N Fresh

Tento jedinečný systém filtrace vzduchu umožňuje minimalizovat pachy v chladničce. Ventilátor aktivně nasává vzduch přes uhlíkový filtr a dovnitř pouze čistývzduch bez jakýchkoliv zápachů.

10letá záruka na lineární kompresor

Invertorový lineární kompresor LG je tišší a má delší životnost. Ve srovnání s běžným kompresorem LG se vyznačuje menší úrovní vibrací, má méně pohyblivých součástí a rovněž vydává méně hluku. LG 10letá záruka – Jelikož invertorový lineární kompresor je základem vaší chladničky, poskytujeme na něj 10letou záruku.

Nejnovější vychytávka do vaší kuchyně

Tato moderní americká chladnička je potěšením pro oči a poskytuje množství úložného prostoru, jako například prostor na velmi malé nebo samostatně balené produkty, sklopnou polici pro uložení vyšších předmětů a systém na led SpacePlus™ zabudovaný přímo do dveří chladničky, abyste mohli používat úplně celou horní polici.

Sklopná police pro snadné uložení vysokých nádob

Polici lze zasunout, díky čemuž můžete do chladničky uložit i vysoké nebo objemné láhve a hrnce.

Úzký výrobník ledu ve dveřích

Náš inovativní výrobník ledu je zabudován do dveří chladničky, abyste měli k dispozici velký prostor pro poličky, přičemž však zůstává i možnost uskladnění potravin ve dveřích.

Nastavení chladničky na dálku

Pomocí kompatibilního chytrého telefonu a aplikace LG SmartThinQ™ můžete na dálku nastavit teplotu, aby byla vaše chladnička připravena k uskladnění velkého nákupu.