Gorenje RF4141PW4

Gorenje RF4141PW4
Gorenje RF4141PW4
Gorenje RF4141PW4

Informace o Gorenje RF4141PW4

Kombinovaná chladnička Gorenje RF4141PW4 ve standarním a klasickém bílém provedení má nadčasový design, který výborně zapadne do jakéhokoliv kuchyňského interiéru. A ačkoliv vás potěší svými kompaktními rozměry, nenechte se oklamat - uvnitř se pyšní opravdu bohatou kapacitou pro uskladnění všech potravin. Výborný přehled o všech uložených surovinách budete mít díky praktickému a efektivnímu LED osvětlení. Snadno čistitelný praktický podnos se pak postará o bezpečné umístění vajec tak, aby byla neustále po ruce.

Nadčasový design

Lednice Gorenje RF4141PW4 byla navržena tak, aby skvěle zapadla do každé kuchyně. Designově je zpracována v nadčasovém bílém provedení ve velmi klasickém rozvržení a v tradičních liniích.

Dokonalý přehled

Abyste vždy a za všech okolností měli výborný přehled o obsahu vaí lednice, je interiér vybaven praktickým LED osvětlením. To má vysokou účinnost, dlouhou trvanlivost a přitom nízkou spotřebu.

Praktické umístění vajec

Ve výbavě chladničky je také praktický a především velmi snadno čistitelný podnos vajec, abyste je vždy měli na dosah ruky. Udělat k snídani lahodná míchaná vejce bude nyní hračka.

Dostatek skladovacího prostoru

Ačkoliv je chladnička Gorenje vyrobena tak, aby svými rozměry nezabrala ve vaší kuchyni mnoho prostoru, vnitřní část navržena tak, aby umožnila uskladnění velkého množství potravin. Spodní - mrazící část je rozdělena policí na dvě části, v chladícím prostoru jsou praktické přihrádky i v prostoru dveří.