Gorenje NRS9182V

Gorenje NRS9182V
Gorenje NRS9182V
Gorenje NRS9182V
Gorenje NRS9182V

Informace o Gorenje NRS9182V

Americká lednice GORENJE NRS9182VX se hodí především do početnějších domácností. Celkový objem spotřebiče je neuvěřitelných 535 l a nabídne vám nejen extrémně štědrý úložný prostor pro skladování potravin a nápojů, ale zároveň také moderní funkce, chytré technologie a tichý chod. Chladnička disponuje automatickým odmrazovacím systémem Total NoFrost a funkcí pro rychlé zmrazování potravin. Pokud náhodou ponecháte nedopatřením otevřené dveře, informuje vás o tom integrovaný zvukový alarm. A třešničkou na dortu je dávkovač vody na dveřích lednice.

Lednice s dokonalým úložným prostorem

Chladící část pro vás má k dispozici objem 368 l, pět skleněných polic na každé straně, dvě zásuvky pro uložení ovoce a zeleniny a osm polic ve dveřích, které jsou zároveň vhodné pro uložení nápojů. A abyste měli přehled o všech uložených potravinách, je spotřebič vybaven precizním LED osvětlením.

Přehledný LED displej

Chladnička také disponuje velkým a přehledným LED displejem, se kterým budete moci okamžitě regulovat teplotu, využít funkce rychlé zmrazení nebo prázdninový režim HolidayMode, se kterým dosáhnete nastavení teploty tak, aby se snížila spotřeba elektrické energie na minimum.

SuperCool

Přístroj se pyšní skutečně tichým chodem, o který se stará perfektní izolace a inovativní řešení chladícího systému. Chadnička disponuje také funkcí SuperCool. Tato funkce sníží teplotu na 3°C a bude ji následujících 6 hodin udržovat konstantní, takže nově vložené potraviny se rychleji ochladí a zůstanou tak déle čerstvé a svěží.