Rohnson R-588

Rohnson R-588
Rohnson R-588
Rohnson R-588

Informace o Rohnson R-588

Kuchyňský robot je rozhodně nepostradatelný pomocník, který by neměl chybět ve výbavě žádného kuchaře či kuchařky. Multifunkční robot Rohnson R-588 vybavený 3 vyměnitelnými nástavci a 7 rychlostními stupni uhněte těsto, vyšlehá sníh nebo umíchá krém za vás, naprosto bez námahy. Snadno a rychle.

Výkonný pomocník do vaší kuchyně

Ovládání robota R-588 je jednoduché a intuitivní. Pomocí otočného knoflíku si podle potřeby vyberete jeden ze 7 rychlostních stupňů a jedno praktické tlačítko slouží ke zvednutí ramene. Maximální příkon robota je 700 W, hlučnost pod 85 dB.

Snadná údržba

Kuchyňský robot od Rohnsonu má velmi jednoduchou a elegantní konstrukci, a tak je jeho údržba a čištění hračka. Nerezovou mísu, víko a nástavce můžete bez obav mýt v myčce na nádobí.

Bezpečnost nade vše

Robot je navržen s ohledem na vaši bezpečnost. Je vybaven pojistkou proti přehřátí a na spodní straně je robotopatřen protiskluzovými nožičkami, díky nimž bude pěkně stabilní.

Nástavce pro dokonalé výsledky

Díky třem nástavcům robot zvládne téměř vše. Hnětací hák - pro zpracování těžkých těst, například kynutého, chlebového nebo na těstoviny. Míchací metla pro dosažení správné konzistence tekutějšího těsta na koláče nebo piškoty nebo třeba pomazánky. Na šlehačku a sníh z bílků je tu šlehací nástavec.

Velká mísa pro velké dávky dobrot

Mísa je vyroben z odolného nerezu a má objem 5 litrů.Díky planetárnímu systému míchání se nástavce dostanou do všech koutů mísy a rovnoměrně zpracují její obsah beze zbytků. Nerezový kryt, kterým je mísa doplněná, má v sobě otvor s plastovou nálevkou pro přidávání surovin během míchání.

Parametry

Funkce
MixováníAno
SekáníNe
StrouháníNe
ŠleháníAno
HněteníAno
PasírováníNe
Plnění uzeninNe
Rychlost a ovládání
Příkon700 W
Počet rychlostí7
Plynulá regulace rychlostiAno
Pulsní spínačNe
DisplejNe
Další příslušenství
HranolkovačNe
Lis na citrusyNe
Mlýnek na mákNe
Mlýnek na masoNe
OdšťavňovačNe
Bezpečnost
Bezpečnostní pojistkaAno
Pojistka proti přehřátíAno
Protiskluzové nožičkyAno
Rozměry a váha
Šířka38.2 cm
Výška33.5 cm
Hloubka22.6 cm
Hmotnost4.9 kg
Hlavní nádoba
Objem5 l
MateriálNerez
Ostatní
Planetární systém mícháníAno
Výrobce
VýrobceRohnson
Datum uvedení na trh