Klarstein Lucia 2G

Klarstein Lucia 2G
Klarstein Lucia 2G
Klarstein Lucia 2G
Klarstein Lucia 2G

Informace o Klarstein Lucia 2G

Kuchyňský robot Klarstein Lucia Rossa 2G vám zajistí mnoho funkcí v jediném přístroj. V balení najdete pestrou škálu příslušenství, jako jsou mixér, mlýnek na maso, skleněná mísa na zpracování těsta a nástavce pro přípravu různých druhů těstovin.

Bezpečnost a spolehlivot

Přístroj pracuje s příkonem 1 200 W, díky kterému si poradí i s těmi nejtvrdšími surovinami, a nadchne vás velmi tichým chodem. Na výběr máte hned 6 stupňů rychlosti, které lze ovládat pomocí otočného kolečka. K bezpečnému provozu slouží pojistka a přísavné nožky. Robot pracuje na bázi planetárního systému míchání. Metla rotuje ve více směrech a postará se tak o perfektní promíchání všech surovin v nádobě. Skleněná mísa v balení je objemná, můžete v ní připravit až 2 kg těsta. Samozřejmostí je i víko, abyste vždy viděli, v jakém stavu se těsto právě nachází.

Mixér

Součástí balení je také mixér o objemu 1,5 litru, takže jako lusknutím prstu připravíte lahodný smoothie koktejl pro celou rodinu, nebo rozmixujete zeleninovou polévku do hladka i pro ty nejmenší děti.

Mlýnek na maso

Namelte si maso doma na ten nejjemnější tataráček nebo lahodné karbanátky. Příprava mletého masa v pohodlí domova je snadná a rychlá, stačí použít dodávaný mlýnek.

Bohatá nabídka nástavců

Vyberte si z bohaté nabídky nástavců, s nimiž bude snadná nejen příprava masa, zeleniny nebo těsta, ale také těstovin. Vytvářejte si domácí těstoviny, které chutnají o poznání lépe než kupované v obchodě!

Parametry

Funkce
MixováníAno
SekáníAno
StrouháníNe
ŠleháníAno
HněteníAno
PasírováníNe
Plnění uzeninAno
Rychlost a ovládání
Příkon1200 W
Počet rychlostí6
Plynulá regulace rychlostiNe
Pulsní spínačNe
DisplejNe
Další příslušenství
HranolkovačNe
Lis na citrusyNe
Mlýnek na mákNe
Mlýnek na masoAno
OdšťavňovačNe
Bezpečnost
Bezpečnostní pojistkaNe
Pojistka proti přehřátíAno
Protiskluzové nožičkyAno
Rozměry a váha
Šířka61 cm
Výška28 cm
Hloubka41 cm
Hmotnost11.5 kg
Hlavní nádoba
Objem5.2 l
MateriálNerez
Ostatní
Planetární systém mícháníAno
Výrobce
VýrobceKlarstein
Datum uvedení na trh