Klarstein Bella Elegance

Klarstein Bella Elegance
Klarstein Bella Elegance
Klarstein Bella Elegance
Klarstein Bella Elegance

Informace o Klarstein Bella Elegance

Elegantní zařízení: kuchyňský robot Klarstein Bella Elegance přináší nový výkon s obvykle vysokou kvalitou, jednoduchou obsluhou a elegantním designem.

Skvělý pomocník do každé domácnosti

Kuchyňský robot Klarstein Bella Elegance je dalším vývojem série kuchyňských robotů. Robot je jako obvykle výkonný, kombinovaný s velkou mísou k míchání s objemem 5 litrů, s mimořádně výkonným motorem, který díky výkonu 1300 W účinně prohněte i husté kynutá těsta a s designovou konstrukcí s dotekem elegance. Bella Elegance tak dokonale a stylově připraví i velké množství potravin.

Platenární systém míchání

Osvědčený planetární míchací systém od společnosti Klarstein zajistí nejlepší výsledky míchání tím, že se míchací prvky netočí jen sami kolem své osy, ale v míchací míse krouží také orbitálně. Díky tomu se dostanou přísady od okraje do středu misky a dosáhne se optimálně promíchání.

Důkladně míchá, šlehá i hněte

Flexibilní okraj na míchacím háku se postará o ještě větší důkladnost. Díky 6 rychlostem a pulzní funkci je Bella Elegance dokonale přizpůsobena všem požadavkům moderních kuchyní - od rychlého šlehání smetany až po jemné hnětení těžkého chlebového těsta.

Výbava jak se patří

Součástí dodávky je hák na těsto a míchací hák a metlička z nerezavějící ušlechtilé oceli. Budete mít tedy vždy ten správný nástavec: hnětací hák na chlebové těsto, míchací hák na suroviny se střední hustotou a metličku na šlehání smetany nebo másla. Díky kompaktní a pěkné konstrukci z ABS plastu zapůsobí kuchyňský robot Klarstein Bella Elegance i vizuálně - vzhled podtrhují aplikace v měděné barvě, které zařízení dodávají speciální lesk.

Parametry

Funkce
MixováníNe
SekáníNe
StrouháníNe
ŠleháníAno
HněteníAno
PasírováníNe
Plnění uzeninNe
Rychlost a ovládání
Příkon1300 W
Počet rychlostí6
Plynulá regulace rychlostiAno
Pulsní spínačAno
DisplejNe
Další příslušenství
HranolkovačNe
Lis na citrusyNe
Mlýnek na mákNe
Mlýnek na masoNe
OdšťavňovačNe
Rozměry a váha
Šířka38 cm
Výška34 cm
Hloubka22.5 cm
Hmotnost6.2 kg
Hlavní nádoba
Objem5 l
MateriálNerez
Ostatní
Planetární systém mícháníAno
Výrobce
VýrobceKlarstein
Datum uvedení na trh