Catler KM 8020

Catler KM 8020
Catler KM 8020
Catler KM 8020
Catler KM 8020

Informace o Catler KM 8020

Nebuďte mimo mísu a pořiďte si nový robot Catler KM 8020. Jedině on má na našem trhu unikátní systém proti nepořádku - otvor pro vkládání surovin shora kdykoliv při práci bez sundávání mísy a plné uzavření mísy. Nepráší, neprská. Velmi stabilní celokovové tělo ukrývá DC motor 1 000 W a skleněná mísa s uchem a víkem pro kynutí těsta pojme až 4,8 litru.

Praktický pomocník

Stejně jako vy má rád pořádek, a proto je jako jediný vybavený plně uzavíratelnou mísou s otvorem shora pro přisypání a přilévání surovin. Už žádné prskance, žádná rozsypaná mouka, žádný nepořádek. Hledáte-li opravdového pomocníka, který podává profesionální výkon a zároveň dbá na pořádek, udělejte v kuchyni místo robotu KM 8020.

Dokonale míchá, šlehá i hněte beze zbytku

Kdykoliv během míchání můžete přidávat ingredience. Do unikátního horního otvoru navíc můžete vložit separátor vajec nebo struhadlo. Metly jsou výškově nastavitelné a robot má 10 rychlostí – takže s ním zvládnete spolehlivě všechny receptury.

Skleněná mísa s víkem pro kynutí těsta

Uhnětené těsto můžete uzavřít víkem pro kynutí a nechat ho vykynout přímo v míse. Kryt se také hodí, když potřebuje těsto nebo krém uchovat na později v chladničce. Mísa je má objem 4,8 litru a je vyrobena z vysoce kvalitního bezpečnostního skla.