Bosch MUM4855

Bosch MUM4855
Bosch MUM4855
Bosch MUM4855
Bosch MUM4855

Informace o Bosch MUM4855

Stolní robot je neodmyslitelným pomocníkem každého kuchaře. Společnost Bosch vytvořila praktického pomocníka s motorem 600W, který vám nabízí mimořádný stabilní výkon, s nímž si snadno poradí se všemi ingrediencemi a spolehlivě a rovnoměrně je promíchá a rozmixuje.

Extra výkon pro perfektní výsledky

Chcete péct a vařit na té nejvyšší úrovni? Díky mimořádně výkonnému motoru snadno zrealizujete veškeré své nápady na vaření či pečení. Těžká kynutá těsta i velké množství surovin zvládnete s lehkostí.

Perfektní výsledky díky 3D planetárnímu míchání

Aby byly výsledky dokonalé, musí se přísady mísit konzistentně. 3D planetární míchání zajišťuje pohyb nástrojů do tří směrů, zatímco pohon se otáčí naopak. Díky tomu se směs účinně odmíchává z boků, ze dna i ze středu mísy a těsto je krásně nadýchané.

Gumové nožičky pro lepší stabilitu i bezpečnost

Maximální bezpečí především. Gumové nožičky zajistí výjimečnou stabilitu kuchyňského robota a zamezí jeho pohybu. Krytky převodů zaručují vysoký bezpečnostní standard. Elektronická pojistka opětovného zapnutí brání neočekávanému spuštění motoru.

Cukrářská sada pro profesionální výsledky

Kreativní nápady na pečení a vaření vyžadují speciální příslušenství. Cukrářská sada zaručuje perfektní výsledky a snadnou manipulaci: míchací metla, šlehací metla a hnětací hák vám pomohou snadno připravit dezerty, koláče a poradí si i s opravdu těžkými těsty. Veškeré příslušenství lze mýt v myčce nádobí.

Snadné čištění díky příslušenství, které lze mýt v myčce

Úklid po práci v kuchyni obvykle zabere spoustu času. Ušetřete ho tím, že mytí většiny příslušenství necháte na myčce nádobí.

Parametry

Funkce
MixováníAno
SekáníAno
StrouháníAno
ŠleháníAno
HněteníAno
PasírováníNe
Plnění uzeninNe
Rychlost a ovládání
Příkon600 W
Počet rychlostí4
Plynulá regulace rychlostiAno
Pulsní spínačNe
DisplejNe
Další příslušenství
HranolkovačNe
Lis na citrusyNe
Mlýnek na mákNe
Mlýnek na masoAno
OdšťavňovačAno
Bezpečnost
Bezpečnostní pojistkaNe
Pojistka proti přehřátíNe
Protiskluzové nožičkyNe
Rozměry a váha
Šířka36.5 cm
Výška26.5 cm
Hloubka30.5 cm
Hmotnost5.6 kg
Hlavní nádoba
Objem3.9 l
MateriálPlast
Ostatní
Planetární systém mícháníAno
Výrobce
VýrobceBosch
Datum uvedení na trh