Recenze Sony PlayStation Classic

Sony PlayStation Classic
Sony PlayStation Classic
Sony PlayStation Classic
Sony PlayStation Classic

Odborné recenze

  • PlayStation Classic. Herní, skoro přenosná konzole, která v sobě skrývá dvacet her. Ale už se konečně pojďme podívat na to podstatné, a to je celková recenze. Sony PlayStation Classic je vlastně takový novodobý emulátor PS 1. Jedná se v podstatě o malou plastovou krabičku, dalo by se říci, až cestovní kousek. Na fórech se objevil i hack, jak do konzole dostat jiné hry. Omezenost titulů a krátké kabely ovladače jsou první výtkou, na kterou si stěžovali samotní uživatelé. Jak si konzole vedla?

  • Kolem PlayStation Classic bylo ještě před vydáním velké haló. Aby také ne. Kdo by si nechtěl připomenout retro éru dost možná nejslavnější konzole na světě a zahrát si opět pecky ze svého mládí nebo dokonce dětství? V Sony chtěli napodobit nevídaný a pro mnohé nečekaný megaúspěch zmenšených konzolí Nintenda NES a SNES. Ty byly po vydání beznadějně vyprodané a na prodejních portálech se s nimi překupničilo ostošest. No, teď už víme, že se Sony toto pomyslné repete nepovedlo.

  • Máte radi retro? Ak áno,v spoločnosti SONY si totiž myslia, že nová konzola PlayStation Classic je práve pre vás. V redakcii sme otestovali najnovší a zároveň legendárny počin PlayStation z roku 1994, akurát v menšom „retro“ kabáte z roku 2018. Najprv ATARI a teraz SONY PlayStation. Začnem cenou, tá je stanovená na 99€, avšak predajcovia sa rozhodli, že na retro konzole musia zarobiť a predávajú ju ešte o pár eur drahšie.