Recenze Nintendo Classic Mini: SNES

Nintendo Classic Mini: SNES
Nintendo Classic Mini: SNES
Nintendo Classic Mini: SNES
Nintendo Classic Mini: SNES

Odborné recenze

  • S retro konzolí SNES Classic Mini se vracíme do devadesátých let a éry 16bitů. Většina z 21 předinstalovaných her však není jen pro nostalgiky, jsou skvěle hratelné i dnes. A klidně ve dvou u jedné televize. S blížícími se Vánocemi se začnou ve společenských, ženských a dalších magazínech objevovat zaručené tipy na dárky pro muže a mezi nimi věci jako drahé manžetové knoflíčky a plnicí pera.

  • Po loňském Mini NESu, který přišel na trh v listopadu 2016, se japonský gigant rozhodl opět zaútočit na peněženky převážně postarších hráčů další ztělesněnou nostalgií. Zařízení v Evropě a Austrálii nese správně název Nintendo Classic Mini: Super Nintendo Entertainment System, zatímco za oceánem jeho kompletní titul zní Super Nintendo Entertainment System: Super NES Classic Edition a v zemi vycházejícího slunce, aby se to nepletlo, Nintendo Classic Mini: Super Famicom.

  • Konzole Nintendo Classic Mini: SNES hráčům nabízí jedinečnou možnost si opět zahrát na své televizní obrazovce oblíbené šestnáctibitové tituly, které ve své éře patřily mezi to nejlepší, co herní průmysl nabízel. Jmenovitě se můžete opět ponořit do děje her The Legend of Zelda: A Link to the Past, Super Mario Kart, Yoshi’s Island, Street Fighter II Turbo: Hyper Fighting a mnoha dalších, celkem jich tato herní konzole obsahuje 21.