Xiaomi Mi Drone Mini

Xiaomi Mi Drone Mini
Xiaomi Mi Drone Mini
Xiaomi Mi Drone Mini
Xiaomi Mi Drone Mini

Informace o Xiaomi Mi Drone Mini

S Xiaomi Mi Drone Mini si užijete skvělý letový výkon a můžete se naučit s dronem různé triky. Díky snadnému ovládání, hratelnosti i výkonu je možné s dronem létat vysoko a zároveň rovnoměrně. Může vám poskytnout zábavu, o jaké jste ani nesnili, a rozhodně se stanete středem pozornosti všech přihlížejících. Pořádejte letecké bitvy, létejte, provádějte akrobatické triky. Dron je opatřen 1 tlačítkem pro vzlet a přistání, nabídne vám až 10 minut letu na jedno nabití s dosahem dálkového ovládání na 50 m do výšky až 25 m.

Mini lehké tělo, které můžete bez obtíží nosit a hrát si

Velikost dronu je cca 11 cm a váží jen 88 g. Letecká plocha pro ovládání dronu je okruh 50 m a 25 m do výšky. Dron můžete nosit s sebou a můžete létat kdekoliv.

Malé tělo plné technologií

Malé tělo plné technologií - 4jádrový procesor a 5 senzorů. Tělo Mi Drone mini je vybaveno čtyřjádrovým 1,2 GHz SOC master čipem, který může rychle zpracovat různá data shromážděná různými senzory, jako jsou ultrazvukové sondy, barometry, optické snímače průtoku vzduchu, gyroskopy a akcelerometry. V kombinaci s nezávislou konstrukcí trupu absorbující vibrace dokáže dosáhnout přesné výškové polohy a vznášení s pevným bodem, neboť let je stabilní a přesný. Kapacita baterie je 920 mAh a životnost baterie je až 10 minut.

Infračervený režim bitvy

Rozmanitost hraní vám umožňuje hrát si s jednou osobou. Můžete hrát bitvy se svými přáteli v režimu infračerveného zásahu. Drony lze propojit a pomocí dálkového ovládání hrát 3D bitvu. Bitvy ve vzduchu mívají ostré konfrontace a dopad na nepřátele může být šokující. Svolejte své přátele, bojujte, vyhrajte!

Dálkové ovládání, přenos obrazu ve vysokém rozlišení

Dálkové ovládání Mi Drone mini využívá vysokofrekvenční signály Wi-Fi o frekvenci 5,8 GHz s velkou šířkou pásma, nízkým zpožděním a silnou odolností proti rušení a vzdálenost dálkového ovládání může dosáhnout 50 metrů pro přenos obrazu FPV HD. Je vybaven fotoaparátem HD 720p, který vám nabízí nový pohled na autoportréty. Interní úložný prostor 4 GB, na který můžete natáčet, nahrávat, fotit a ukládat své fotografie a videa.

Super tvrdý kompozitní materiál

Super tvrdý kompozitní materiál, ze kterého jsou vrtulky vyrobeny, je velmi odolný. Dokáže absorbovat vibrace a snižuje tak následky škody, která může vzniknout při nárazu, především při nárazu na čepel. Materiál je také prakticky nehlučný při rotaci vrtulek.

Vynikající vzhled baterie

Baterie je malá a velmi hezky zpracovaná, váží pouhých 25 gramů. Vyberte si profesionální lithiovou baterii s vysokou kapacitou, která je 920 mAh. Výdrž baterie je 10 minut.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače50 m
Maximální doba letu10 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeNe
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiAno
BluetoothAno
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Maximální rozlišení videaHD
Rozměry – složený
Šířka9.1 cm
Délka9.1 cm
Výška3.8 cm
Váha
Hmotnost88 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Mi Drone Mini s jinými produkty v kategorii drony.