Xiaomi FIMI X8 Mini

Xiaomi FIMI X8 Mini
Xiaomi FIMI X8 Mini
Xiaomi FIMI X8 Mini
Xiaomi FIMI X8 Mini

Informace o Xiaomi FIMI X8 Mini

Dron Xiaomi FIMI X8 Mini se pyšní velmi nízkou hmotností - 258 gramů, 4K kamerou a 3-osovou stabilizací obrazu. S tímto kompaktním dronem si tak užijete létání na jakémkoliv místě.

Ideální na cesty

Díky skládacímu designu si s sebou můžete vzít Xiaomi Fimi Mini X8 opravdu kamkoliv. Při složení má rozměry pouhých 145 x 85 x 56 mm a hmotnosti necelých 245 gramů. Pomocí několika režimů snímání můžete tak kdykoliv zachytit jedinečné momenty přímo z oblohy. Upgradovaný systém přenosu obrazu TDMA zajišťuje stabilnější přenosy až na vzdálenost 4 km a optimalizovanou citlivost. Čím dále můžete letět, tím více toho můžete vidět.

Až 30minutová výdrž

Xiaomi FIMI X8 Mini je sice malý, ale zároveň výkonný. Při bezvětří a s rychlostí 6 m/s vám baterie dronu vydrží až 30 miut letu. Nabíjí se přes USB-C port, který nabíjí velmi rychle - nabíjení 9V/3A. Nabijte také záložní baterie a prodlužte si zážitek z letu.

Snadné ovládání

Xiaomi FIMI X8 Mini můžete ovládat buď z ovladače, nebo pomocí svého smartphonu prostřednictvím Wi-Fi. Dálkový ovladač je praktický a lehký. Širokopásmový přenos, nízká latence a 5,8 GHz signál odolný proti rušení dokáží přenášet obraz v HD kvalitě v reálném čase.

4K rozlišení

Dron nahrává videa s rozlišením 4K/30 fps a má velký dynamický rozsah, což zajistí lepší záznam. Nabízí několik automatických letových režimů, navíc také režim SAR s 3-násobným digitálním zvětšením nebo určování přesné polohy pomocí GPS. Vylepšený systém přenosu obrazu TDMA zajišťuje stabilnější přenosy až na vzdálenost 4 km a optimalizovanou citlivost. Čím dále můžete letět, tím více toho můžete vidět. Díky malým výkonným motorům a vysoce účinným tichým vrtulím může Xiaomi FIMI X8 Mini odolat síle větru až 9,5 m/s. Zažijte bezproblémový let, ať jste na vrcholu větrné hory nebo se procházíte po pláži.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače8000 m
Maximální doba letu30 min
Maximální rychlost16 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiAno
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceTříosý stabilizovaný závěs
Maximální rozlišení videa4K
FPS30 FPS
Rozlišení fotoaparátu12 Mpx
Paměť
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka14.5 cm
Délka20 cm
Výška5.6 cm
Rozměry – složený
Šířka8.5 cm
Délka14.5 cm
Výška5.6 cm
Váha
Hmotnost258 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh