SYMA X20P

SYMA X20P
SYMA X20P
SYMA X20P

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o SYMA X20P

Syma X20P je miniaturní kvadrokoptéra, se kterou si užijete mnoho zábavy. Přístroj je vybaven senzorem atmosférického tlaku, jenž se postará o stabilní let a visení. Výsledkem budou krásné záběry bez nepříjemných otřesů. Pro více zábavy je dron schopen dělat přemety, úskoky, poskoky a mnoho dalího z řad akrobatických kousků. Pro rychlejší a pohodlnější ovládání X20P disponuje funkcí vzletu a přistání jedním tlačítkem. Zařízení je vybaveno speciálním akumulátorem, které zajistí dobu letu až 5 minut.

Malý, ale šikovný

Syma X20P dostal od vývojářů do vínku opravdu mnoho skvělých funkcí! Nejen, že je model jednoduchý na ovládání, ale také je vybaven praktickým barometrem, který se stará o udržování výšky dronu, zatímco vy se staráte pouze o směr letu a natočení přístroje. Další skvělou funkcí je Automatický start a přistání a v neposlední řadě Flip umožňující otočku od 360°. Je tedy vhodný nejen pro pokročilé ale i začátečníky!

Létejte kdykoliv a kdekoliv

Model je sice malý, ale to rozhodně nemá vliv na jeho stabilitu, o kterou se stará integrovaný 6-osý gyroskop. Stisknutím výše zmíněného tlačítka Auto Start se dron automaticky vnese do výšky cca 1 m, a stisknutí tlačítka Auto Přistání se pak sám bezpečně snese na zem a vypne své motory. Zároveň je přístroj vyroben z opravdu kvalitních a také odolných materiálů a není tak třeba děsit se při nějaké menší kolizi. Třešničkou na dortu je krásné LED zelené a červené osvětlení celého modelu, které oceníte především za zhorených světelných podmínek a ve tmě.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače20 m
Maximální doba letu5 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový módNe
Konektivita
Wi-FiNe
Bluetooth?
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Rozměry – složený
Šířka10.5 cm
Délka10.5 cm
Výška2.5 cm
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X20P s jinými produkty v kategorii drony.