SYMA X15A

SYMA X15A
SYMA X15A

Kde koupit

Logo Alza.cz
Logo CZC.cz
Logo MALL.CZ
Logo Smarty.cz

Na srovnávačích zboží

Informace o SYMA X15A

Syma X15A je velmi sympatický dron vhodný především pro začátečníky pro indoorové i outdoorové létání. Jeho malé rozměry rozhodně oceníte, nicméně i přes malé tělo je jako jeden z prvních svého typu opatřený barometrem. Jednoduše jej s sebou vezmete kamkoliv v kapse a nabíjet jej můžete i přes nabíječku telefonu. A abyste se dokázali během horších světelných podmínek lépe orientovat, je dron vybavený praktickým LED osvětlením.

Velká odolnost

SYMA X15A zaujme mimo jiné také materiálem, ze kterého je vyrobeno jeho tělo - nejde totiž o klasický tvrdý plast, nýbrž o měkčený ABS plast, který připomíná spíše gumu. Model je díky tomu poměrně dost odolný.

Skvělé vlastnosti

Součástí výbavy přístroje je barometr, který automaticky udržuje výšku modelu. Díky 6-osému gyroskopu je dron během letu krásně stabilní. Dále rozhodně oceníte praktické funkce autostart a autopřistání a pro akčnější polétání jistě oceníte také možnost otoček o 360°.

Vylepšený model

Model SYMA X15A je vylepšeným sourozencem modelu SYMA X15 - verze X15A je opatřena ochranou proti vybití a přepětí. V momentě, kdy je hladina akumulátoru příli nízká, rozblikají se kontrolky a dostanete tak signál pro přistání, zatímco pokud hrozí přepětí (například při zaseknutí nebo ztrátě vrtule), dron automaticky zastaví pohon.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače25 m
Maximální doba letu6 min
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceNe
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSNe
Návrat domůNe
Antikolizní systémNe
Automatické zastavení vrtulíNe
Krizový mód?
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuNe
Rozměry – rozložený
Šířka28.9 cm
Délka28.9 cm
Váha
Hmotnost63 g
Výrobce
VýrobceSYMA
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte SYMA X15A s jinými produkty v kategorii drony.