DJI Phantom 4 Pro V2.0

DJI Phantom 4 Pro V2.0
DJI Phantom 4 Pro V2.0
DJI Phantom 4 Pro V2.0
DJI Phantom 4 Pro V2.0

Informace o DJI Phantom 4 Pro V2.0

Kvadrokoptéra DJI Phantom 4 Pro V2.0 je opatřena velmi odolným a pevným skeletem ze slitin titanu a hořčíku, který nejen, že zvyšuje tuhost celé konstrukce, ale také minimalizuje vibrace a zároveň snižuje váhu celého přístroje. Dron se pyšní čtyřmi motory a mimořádně stabilní vzdušnou manipulací, a to i během nepříznivých letových podmínek. Dokáže létat až 28 minut na jedno nabití, během ideálních letových podmínek dosáhne rychlosti až 72 km/h a dálkové ovládání má dosah až 7 km. Zároveň je vybaven několika letovými režimy, abyste si mohli plně přizpůsobit let svým očekáváním a představám. Phantom 4 Pro V2.0 je opatřen i přenosovým systémem OcuSync HD, které podporuje automatické přepínání dvou frekvenčních pásem a bezdrátově se připojí k DJI Goggles RE.

Nová kamera

Dron DJI Phantom 4 Pro V2.0 je vybaven fantastickou 4K kamerou s 1" CMOS snímačem s celkovým rozlišením 20 Mpx. Dokonce se jedná o první kameru opatřenou mechanickou závěrkou, což má za následek odstranění zkreslení „rolling shutter“, které může vznikat např. při rychlém letu.

Vyhýbání se překážkám

Dron má na svém těle hned několik senzorů a registruje tak překážky celkem v pěti směrech. Pokud zaznamená překážku, dokáže se jí vyhnout ve čtyřech směrech - o tuto schopnost se stará iteligentní systém FlightAutonomy, který je doplněn o obrazová stereo čidla s vysokým rozlišením v zadní části kvadrokoptéry. Další duo čidel je pak umístěno v přední části a kromě toho je přístroj vybaven ještě infračervenými čidly, která detekují překážky po stranách.

Inteligentní dálkový ovladač

Ovladač je opatřen technologií Lightbridge, která slouží k přenosu HD obrazu s podporou přenosové frekvence 5,8 GHz a 2,4 GHz. Tím se minimalizuje riziko rušení přenosu signálu. Jakmile zapnete přístroj DJI Phantom 4 Pro V2.0, zhodnotí se automaticky úroveň okolního rušení a na základě toho zvolí přenosovou frekvenci. Ovladač je opatřen integrovaným HDMI portem, slotem pro microSD kartu, mikrofonem, reproduktorem a WiFi připojením. Výdrž baterie v ovladači je zhruba 5 hodin.

Zabudovaný displej

DJI Phantom 4 Pro V2.0 je vybavený 5,5" displejem. Ten je umístěn přímo na samotném dálkovém ovládání a pyšní se rozlišením 1080p a svítivostí 1 000 cd/m2. Krásně jasné a živé barvy uvidíte i na přímém slunci. Rozlučte se s dodatečnými mobilními zařízeními.

DJI GO

Pro pohodové létání a natáčení videí rozhodně nesmíte vynechat instalaci mobilní appky DJI GO. Ta nabízí živý náhled videa, údaje o letu, zpřístupní ruční nastavení kamery, ISO, clony, rychlosti závěrky a mnoho dalších. Navíc v aplikaci lze videa a snímky upravovat a následně sdílet na sociálních sítích. Dokonce umožňuje i živý přenos.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače7000 m
Maximální doba letu29 min
Maximální rychlost20 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyAno
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systém?
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiAno
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceTříosý stabilizovaný závěs
Maximální rozlišení videa4K
FPS60 FPS
Rozlišení fotoaparátu20 Mpx
Paměť
Médium pro záznamSD
Rozměry – rozložený
Šířka35 cm
Délka35 cm
Rozměry – složený
Šířka35 cm
Délka35 cm
Váha
Hmotnost1375 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte DJI Phantom 4 Pro V2.0 s jinými produkty v kategorii drony.