Recenze DJI Mavic 3

DJI Mavic 3
DJI Mavic 3
DJI Mavic 3
DJI Mavic 3

Odborné recenze

  • Mavic 3 je super dron, ale určitě není určen pro tak širokou cílovou skupinu jako dostupnější DJI Mini 2 nebo DJI Air 2S. Nejvíce se bude hodit těm, kteří s dronem fotí a zároveň potřebují i parťáka na inspekce. Každopádně potěší ty, kteří chtějí mít vždy nejnovější kvadrokoptéru DJI, nebo ty z vás, kteří chtějí investovat do dronu, který jen tak nezestárne a minimálně několik dalších let bude na technologické špičce. Dá se říci, že novinka Mavic 3 už nekonkuruje poloprofesionálním dronům střední cenové hladiny, jako její předchůdce Mavic 2, ale řadí se spíše do kategorie profesionálních dronů typu Inspire 2.

  • Populární výrobce dronů DJI představil třetí generaci svého nejslavnějšího a nejvybavenějšího modelu Mavic. Dle dřívějších předpokladů disponuje dvěma kamerami, přičemž ta hlavní Hasselblad má 4/3 CMOS senzor, f/2.8 – f/11 objektiv, dokáže pořizovat 20mpx fotky a natáčí maximálně 5.1K (5120 x 2700 px) při 50 FPS. V rozlišení 4K zvládá i 120 FPS.

  • Společnost DJI představila svůj nový vlajkový dron ve formě modelu Mavic 3, kterým by ráda navázala na úspěchy Mavicu 2 a oblibu jeho “odlehčené” verze Air 2S. Co tedy novinka, kterou DJI označuje jako jeho doposud nejkompexnějšího drona, dostala do vínku, aby pomyslné laťky dokázala překonat?

  • DJI představilo nové vlajkové lodě svého portfolia produktů, jednou z nich je drony Mavic 3. Kromě lepší kamery jsme se dočkali i vylepšení autonomních schopností dronu. Nyní například snímá překážky ve všech směrech až do vzdálenosti 200 m. Technologie OcuSync 3+ slibuje dosah ovládání dronu v ideálních podmínkách až 15 km a živý přenos obrazu ve Full HD kvalitě a 60 fps.

  • Společnost DJI uvedla na trh své nejnovější modely dronů Mavic. Jde o drony Mavic 3 a Mavic 3 Cine. Oba mají společných několik velmi zajímavých specifikací.

  • Fanoušci kvadrokoptér se dočkali nového krále nebes, DJI totiž po dlouhém očekávání představilo vylepšenou vlajkovou loď Mavic 3.