DJI Mavic 3

DJI Mavic 3
DJI Mavic 3
DJI Mavic 3
DJI Mavic 3

Informace o DJI Mavic 3

Pořizujte úžasné snímky a užívejte si hladký let bez nehod díky automatickému rozpoznávání překážek. Nový dron DJI Mavic 3 se pyšní dvěma kamerami Hasselblad s 4/3 CMOS senzorem. To vám umožní natáčet úchvatná 5K videa. Dron prošel mnoha inovacemi, díky kterým je s ním let ještě hladší a plynulejší. Pokud dron ztratí signál, vrátí se na místo, ze kterého vzlétl. Toho samého můžete docílit také stisknutím jediného tlačítka. Dron DJI Mavic 3 dokáže přenášet video až na vzdálenost 15 km. Ve vzduchu se můžete s dronem prohánět rychlostí až 75 km/h.

Dvě kamery, nekonečné možnosti

Kultovní švédská značka Hasselblad navrhla a zkonstruovala leteckou kameru L2D-20c právě pro DJI Mavic 3, do níž vložila profesionální 4/3 CMOS senzor v neuvěřitelně kompaktním prostoru. Přísné standardy společnosti Hasselblad jsou aplikovány jak na výkon hardwaru, tak na softwarové algoritmy, čímž se kvalita snímání dostává na zcela novou úroveň.

Přirozené barvy snímků

Mavic 3 je vybaven technologií Hasselblad Natural Colour Solution, která přináší živé, přirozené barvy pouhým stisknutím spouště. Ty jsou navíc zkalibrovány na úrovni pixelů. Přesnosti barev je docíleno tím, že barevná data zachycena senzorem se konvertují pomocí unikátního algoritmu. Vyšší dynamický rozsah umožňuje přirozenější přechody mezi světly a stíny a zachovává bohaté vizuální informace s větším pocitem hloubky. Díky větší velikosti snímače jsou snímky čisté i při slabém osvětlení.

Profesionální videa

Mavic 3 nejenže nahrává letecká videa ve vysokém rozlišení a s vysokou snímkovou frekvencí, ale také zachycuje až 1 miliardu barev s 10bitovým barevným profilem D-Log. To přináší přirozenější gradace zbarvení oblohy se zachováním více detailů pro větší flexibilitu při postprodukci. Mavic 3 Cine podporuje kódování Apple ProRes 422 HQ s maximální rychlostí přenosu dat 3772 Mb/s. Podporuje také vestavěný 1TB SSD a datový kabel s rychlostí 10Gb/s, který dále usnadňuje profesionální natáčení a tvorbu.

Všestranné snímání překážek

Mavic 3 vám pomůže vychutnat si let bez kolizí, takže se můžete soustředit na pořízení těch nejlepších záběrů. Několik širokoúhlých snímačů vidění bez problémů spolupracuje s vysoce výkonným výpočetním motorem vidění, který přesně rozpozná překážky ve všech směrech a naplánuje bezpečnou trasu letu, která se jim vyhne.

Bezpečný návrat

Pokročilé RTH přináší vysoký komfort. Tato aktualizovaná funkce automatického návratu umožňuje Mavicu 3 automaticky určit optimální trasu zpět do domovského bodu a rychle ji provést. Ať už ji aktivuje uživatel, nebo ji spustí ztráta signálu, Mavic 3 se za vhodných světelných podmínek snadno a bezpečně vrátí do výchozího bodu.

Prodloužená doba letu

Ve srovnání s předchozí generací se odolnost Mavicu 3 proti větru zlepšila o 35 %. Používá také motory a vrtule s vyšší energetickou účinností spolu s vysokokapacitní baterií, která prodlužuje dobu letu na 46 minut.

Kvalita FHD

Díky aktualizovanému přenosovému systému O3+ je Mavic 3 vůbec prvním dronem společnosti DJI, který dokáže přenášet živý přenos v rozlišení 1080p/60 snímků za sekundu. To znamená, že obraz z kamery se zobrazuje ve specifikacích blízkých tomu, co kamera skutečně zaznamenává. Díky tomu Mavic 3 také lépe reaguje na vaše ovládání.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače15000 m
Maximální doba letu46 min
Maximální rychlost20.83 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyNe
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémAno
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Typ stabilizaceTříosý stabilizovaný závěs
Maximální rozlišení videa5,1K
FPS50 FPS
Rozlišení fotoaparátu20 Mpx
Paměť
Interní paměť8 GB
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka28.3 cm
Délka34.75 cm
Výška10.77 cm
Rozměry – složený
Šířka9.63 cm
Délka22.1 cm
Výška9.03 cm
Váha
Hmotnost895 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte DJI Mavic 3 s jinými produkty v kategorii drony.