Recenze DJI Avata

DJI Avata
DJI Avata
DJI Avata
DJI Avata

Odborné recenze

  • DJI Avata je první odolný FPV dron od společnosti DJI, který je v podstatě takovým GoPro do vzduchu. Jedná se o FPV dron, jenž má kompletně chráněné nejen tělo, ale také vrtule a měl by odolávat drobnějším nárazům při letu i během vašich výprav, kdy jej místo toho, abyste jej museli pečlivě skládat do batohu, jednoduše připevníte karabinou na batoh.

  • DJI přišlo s modelem dronu jménem Avata, který uspokojí především fanoušky FPV létání. Ovládat jej bude možné pomocí DJI Motion ovladače a brýlí DJI Goggles 2. Použít ale půjde i DJI FPV Remote Controller 2 a DJI FPV Goggles V2.

  • Společnost DJI posílá na trh dvě nová zařízení. V první řadě jde o dron jménem Avata, který svými proporcemi a schopnostmi nejlépe vyhoví začátečníkům či lidem, kteří rádi natáčejí takříkajíc na hraně. Nový okřídlený kousek se oproti běžným modelům vymyká například ochrannými rámečky kolem vrtulí nebo funkcí Turtle Mode, která dokáže převrátit dron spadlý na záda. Tlačítko Emergency Brake pak představuje vzdušnou obdobu záchranné brzdy.

  • DJI se oficiálně pochlubilo dlouho očekávanou kvadrokoptérou Avata, která kombinuje sportovní létání FPV (first-person view) při rychlosti až 97 km/h s kvalitní stabilizovanou kamerou v oblacích.

  • DJI představilo velmi zajímavý dron Avata. Ten přináší docela nezvyklý design s chráněnými lopatkami, malými rozměry a hmotností. Dron bude k dispozici i s novou generací brýlí Goggles 2 s obnovovací frekvencí až 100 fps.