DJI Avata

DJI Avata
DJI Avata
DJI Avata
DJI Avata

Informace o DJI Avata

DJI Avata využívá nový inovativní design, který je vyroben s ohledem na pohodlí. Je lehčí, skladnější a snadno se přenáší. DJI Avata je odolný, takže můžete být odvážní. Odolný rám snižuje riziko poškození a poskytuje vám větší klid. Nový aerodynamický design s kanálky optimalizuje energetickou účinnost a umožňuje působivou dobu letu až 18 minut. Ponořte se do světa barev fotografováním v barevném režimu D-Cinelike. Vylepšete své záběry pomocí pokročilého třídění barev v post-editaci a proměňte svůj výtvor v mistrovské dílo.

Nebe je vaše hřiště

Když zkombinujete Avata s brýlemi a pohybovým ovladačem, let bude přístupný všem. Zažijte vzrušení z úplného ponoření s bezkonkurenční bezpečností a kontrolou. Přijměte svou spontánnost a zachyťte svět kolem sebe.

Kde se agilita setkává s houževnatostí

Kompaktní a lehký DJI Avata je hbitý i ve stísněných prostorách. Každý aspekt jeho designu byl vytvořen tak, abyste mohli riskovat. Vestavěný kryt vrtule znamená, že pokud se Avata dostane do kontaktu s předmětem, může se odrazit, zůstat ve vzduchu a pokračovat v letu.

Posaďte se na sedadlo pilota

Užijte si komfort a pohodlí další úrovně s brýlemi DJI Goggles 2. Nyní menší, lehčí a vybavené obrazovkami Micro-OLED, takže při navigaci po obloze zažijete výjimečnou čistotu. DJI Avata také podporuje DJI FPV Goggles V2.

Získejte cit pro létání

S DJI Motion Controller je intuitivní let ve vašich rukou. Stiskněte spoušť a otočte zápěstí dopředu nebo zahněte za roh. Ovládací prvky se snadno používají a poskytují zcela jedinečný způsob létání.

Epické pohyby si zaslouží epické záběry

DJI Avata je vybaven 1/1,7palcovým snímačem CMOS a podporuje ultraširokoúhlý záznam 4K s clonou f/2.8. Spolu s vysoce kvalitním zobrazovacím výkonem přináší výjimečné vizuální efekty, které udrží vaše publikum na kraji svých sedadel.

155° Super-Wide FOV

Většina kamerových dronů nabízí v nejlepším případě 84° FOV. DJI Avata se svým super širokým 155° FOV dokáže mnohem víc. Toto rozšířené FOV se blíží tomu, co vidíme na vlastní oči, a vytváří působivé, hyper-pohlcující vizuály.

Hladká střelba

Díky systémům RockSteady 2.0 a HorizonSteady udržujte stabilitu svých záběrů. Tyto vlajkové technologie otevírají svět filmových možností tím, že omezují chvění fotoaparátu a zajišťují plynulé ultra-HD video.

Systém snímání překážek směrem dolů

Kromě vestavěného krytu vrtule má Avata binokulární vidění směrem dolů a infračervené snímání ToF pro ještě větší bezpečnost. Tyto senzory detekují překážky pod nimi a umožňují Avatovi provádět let v nízkých nadmořských výškách nebo v interiéru.

Kdo řekl, že bezpečnost není zábava?

Užijte si zážitek s menšími obavami z letu. Tlačítko nouzové brzdy pohybového ovladače vám umožní zastavit na desetník klepnutím na tlačítko. A s podporou RTH získáte další ochranu, když je baterie vybitá nebo vypadne signál.

Převodovka, na kterou se můžete spolehnout

Avata obsahuje vlajkovou loď O3+ videopřenosu DJI a všesměrové antény 2T2R pro bezkonkurenční stabilitu a odezvu během letu. Užijte si ostré a plynulé zobrazení v reálném čase ve svých brýlích, a to i v prostředí s rušením.

Ovládněte své pohyby

DJI Avata je kompatibilní s několika dálkovými ovladači, z nichž každé odemyká různé možnosti. Letecký simulátor je ideální pro zdokonalování vašich dovedností nebo pro vyzkoušení našich různých režimů ovládání, které nabídnou obohacené vizuální efekty a nové příležitosti.

Parametry

Provoz
Dosah vysílače10000 m
Maximální doba letu18 min
Maximální rychlost27 m/s
Ovládání
Ovládání pomocí aplikaceAno
Ovládání pomocí ovladačeAno
Ovládání gestyAno
Další funkce
GPSAno
Návrat domůAno
Antikolizní systémAno
Automatické zastavení vrtulíAno
Krizový módAno
Konektivita
Wi-FiNe
BluetoothNe
Obraz
Stabilizace obrazuAno
Maximální rozlišení videa4K
FPS60 FPS
Rozlišení fotoaparátu48 Mpx
Paměť
Interní paměť20 GB
Médium pro záznamMicroSD
Rozměry – rozložený
Šířka18 cm
Délka18 cm
Výška8 cm
Váha
Hmotnost410 g
Výrobce
VýrobceDJI
Datum uvedení na trh

Varianty

(No RC)
Fly Smart Combo
Pro-View Combo

Porovnání

Porovnejte DJI Avata s jinými produkty v kategorii drony.