Recenze Xiaomi Amazfit T-Rex

Xiaomi Amazfit T-Rex
Xiaomi Amazfit T-Rex
Xiaomi Amazfit T-Rex
Xiaomi Amazfit T-Rex

Odborné recenze

  • V americkém Las Vegas v těchto dnech probíhá 53. ročník veletrhu spotřební elektroniky Consumer Electronics Show (CES). Na této akci nemůže chybět nikdo, kdo v oboru alespoň něco znamená, takže zde prezentovala i značka Huami, známá svými produkty Amazfit. Představila dvojici nových chytrých hodinek: Amazfit T-Rex a Amazfit Bip S.

  • Xiaomi si na veletrh CES 2020 nepřipravilo pouze novou generaci hodinek Amazfit Bip. Představení se dočkala i zcela nová řada Amazfit T-Rex. Jedná se o masivní, odolné hodinky, které designem připomínají legendární hodinky Casio G-Shock. Novinka od Xiaomi splňuje například certifikaci MIL-STD-810G a nezahanbí se ani jinými parametry, se kterými se bez větších problémů vyrovná konkurenci.

  • S hodinkami Amazfit T-Rex jsme se poprvé setkali v lednu na veletrhu CES, kde překvapili svou odolností. Disponují totiž vojenským standardem MIL-STD 810G, díky kterému třeba bez problémů vydrží pád z 1,2 metru. Žádný problém jim ale nedělají ani extrémní změny teplot a navíc je deklarována i odolnost vůči korozi, prachu nebo vlhkosti.

  • Společnost Amazfit doposud vytvářela chytré hodinky pro všední život a běžné sportovní vyžití. O to větší poprask na CES 2020 vzbudilo představení nového modelu Amazfit T-Rex, prvního produktu do extrémních podmínek. Amazfit tím vstupuje do segmentu outdoorových hodinek, kde chce bodovat výborným poměrem cena/výkon.

  • Spoločnosť Huami je najväčším výrobcom nositeľnej elektroniky na svete. Jej výrobky sú známe predovšetkým vďaka produktovému radu Amazfit, pričom niektoré zariadenia vyrába aj pre spoločnosť Xiaomi. Na nedávnej technologickej výstave CES 2020 predstavila spoločnosť okrem iného smart hodinky Amazfit T-Rex, ktoré zaujali nielen svojim vzhľadom, ale aj špecifikáciami a cenou.