Recenze Xiaomi Amazfit T-Rex 2

Xiaomi Amazfit T-Rex 2
Xiaomi Amazfit T-Rex 2
Xiaomi Amazfit T-Rex 2
Xiaomi Amazfit T-Rex 2

Odborné recenze

  • Prozradím vám tajemství. Amazfit T-Rex 2 je taková moje tajná láska. Kdybych nepracoval tam, kde pracuji a neměl přístup k neomezenému množství hodinek, pravděpodobně bych si pořídil hodinky z řady T-Rex. Mám totiž rád levné a spolehlivé přístroje, které válcují hranice slovního spojení poměr cena / výkon. A to je přesně druhá generace T-Rexu. Opět a zas.

  • Když hledáte opravdu kvalitní chytré hodinky, zřejmě si na nějakém e-shopu filtrujete značky jako Samsung, Apple nebo Huawei. Pakliže je ale váš rozpočet limitován a 10 tisíc korun či více je nad vaše možnosti, s velkou pravděpodobností vám padne do oka značka Amazfit, která v minulosti spadala přímo pod křídla Xiaomi, ale nyní funguje zcela samostatně. Byla by ale věčná škoda, kdybyste tohoto čínského výrobce „zaškatulkovali“ jako producenta laciných hodinek. Outdoorově zaměřený model Amazfit T-Rex 2 totiž dražší konkurenci v lecčem předhání. A co víc, pro fanoušky odolných časoměřičů půjde o jednoho ze žhavých kandidátů na koupi.

  • Segment chytrých hodinek dospěl postupem času do stavu, kdy už nestačí pouze to, že zařízení ukazuje čas a naměřené hodnoty. Zákazníci chtějí něco navíc – třeba zvýšenou odolnost vůči nepříznivým podmínkám. Podrobná recenze chytrých hodinek Amazfit T-Rex 2 vám prozradí nejen to, v čem tento model vyniká, ale i jaké jsou jeho případné nedostatky.

  • Garmin vs. Coros. Tak vypadal poslední roky souboj o post lídra mezi nadupanými sporttestery s funkcemi pro pokročilé. V tichosti se k nim ale přiblížil třetí zezadu, a dost možná ten nejméně očekávaný – čínský Amazfit. Jeho novinkový T-Rex 2 své soky kousne hodně bolestivě do zátylku zničujícím poměrem cena vs. kvalita.

  • Amazfit T-Rex 2 jsou chytré sportovní a outdoorové hodinky, které si troufají vyšlápnout i na nekorunovaného krále segmentu Garmin. V solidním, odolném designu skrývají dobře promyšlené funkce a to včetně některých, které můžeme směle označit za prémiové, a přitom na těchto hodinkách visí cenovka, která vás nejspíš příjemně překvapí.

  • Amazfit je globální značkou specializující se na chytré pomocníky v rámci zdravého životního stylu. Firma nabízí široký výběr chytrých hodinek a náramků v souladu s mottem “Povznes svou hru na další level”, čímž uživatele podněcuje k tomu, aby dělali to, po čem touží a užívali si život naplno. Přesně tímto krédem se řídila i při prezentaci nového modelu T-Rex 2, který je od konce června i na českém trhu.