Xiaomi Amazfit GTS 4 Mini

Xiaomi Amazfit GTS 4 Mini
Xiaomi Amazfit GTS 4 Mini
Xiaomi Amazfit GTS 4 Mini
Xiaomi Amazfit GTS 4 Mini

Informace o Xiaomi Amazfit GTS 4 Mini

Chcete mít pod kontrolou vaši fyzickou aktivitu a je vám proti srsti utratit horentní sumu za chytré hodinky? Amazfit GTS 4 Mini jsou pokračovatel úspěšné řady chytrých hodinek, které se vyznačují elegantním designem, velkou výdrží baterie a širokou škálou užitečných funkcí a senzorů. Pro určení polohy, přesné vzdálenosti a obecně lepšího měření jsou chytré hodinky Amazfit GTS vybaveny vlastní GPS. Elegantní obdélníkový displej má úhlopříčku 1,65" a disponuje jemností 309 PPI. Na ruce hodinky sotva pocítíte, protože i s řemínkem váží pouze 31,2 g. K dispozici budete mít více než 120 sportovních režimů. Samozřejmostí je voděodolnost do 5 ATM, což uvítají fanoušci vodních radovánek nebo plavání. Chytré hodinky Amazfit umí rozeznat vaši aktivitu a doporučit aktivaci sportovního režimu až u 7 aktivit. Hodinky se plně nabijí za 2 hodiny v magnetické nabíječce a jejich výdrž činí až 15 dní.

Lehké a výkonné chytré hodinky

Na 1,65" HD AMOLED displej hodinek Amazfit GTS je radost pohledět. Plně dotykový barevný displej zobrazuje všechny informace čitelně a ostře. Jemnost dosahuje hodnoty 309 PPI a rozlišení má 384 × 336 px. Displej, krytý 2,5D tvrzeným sklem se speciálním povlakem proti ulpívání otisků prstů, je usazen v pevném rámu z hliníkové slitiny. I přes velice lehké a tenké provedení s celkovou hmotností 31,2 g je v chytrých hodinkách Amazfit GTS 4 Mini umístěna baterie s 270mAh kapacitou, která je udrží v chodu až po dobu 15 dní.

S hodinkami Amazfit GTS 4 Mini budete mít o všem přehled

Po spárování chytrých hodinek Amazfit GTS 4 Mini s vašim smartphonem přes bezdrátové Bluetooth rozhraní můžete přímo na zápěstí přijímat upozornění o příchozích hovorech, SMS zprávách, emailech, naplánovaných událostech, notifikace ze sociálních sítí apod.. Rovněž jsou k dispozici praktické funkce, jako jsou stopky, časovač, budík či upozornění na fyzickou neaktivitu - to vše na vašem zápěstí díky hodinkám Amazfit GTS 4 Mini.

Více než 120 sportovních režimů s chytrým rozpoznáním aktivity

Chytré hodinky Amazfit GTS 4 Mini disponují více než 120 sportovními režimy, včetně těch nejvíce oblíbených jako např. běh, chůze, cyklistika, plavání, eliptický trenažér a mnohem více. Právě pro plavce jsou chytré hodinky Amazfit vhodné díky certifikované odolnosti do 5 ATM. Každý sportovní režim nabízí profesionální záznam aktivity včetně času cvičení, vzdálenosti, tempa či spálených kalorií. Jakmile trénink dokončíte, můžete v mobilní aplikaci Zepp (pro Android i iOS) vygenerovat zprávu s podrobnou analýzou, která vám pomůže pokračovat ve zlepšování vašeho cvičebního plánu. Hodinky Amazfit GTS 4 Mini umí díky ExerSense automaticky rozpoznat činnost až u 7 aktivit. Hodinky vám následně navrhnou, abyste otevřeli vhodný sportovní režim.

Hodinky Amazfit GTS 4 Mini monitorují spánek i úroveň stresu

Měření tepové frekvence je nyní samozřejmostí. Chytré hodinky Amazfit GTS 4 Mini jsou schopny hloubkového monitorování vašeho spánku a analýzu jeho jednotlivých fází (lehký spánek, hluboký spánek, REM). Hodinky umí průběžně sledovat stav dýchání a poskytují kvalitní analýzu a návrhy na zlepšení vašeho spánku. Chytré hodinky během dne sledují hladinu stresu a výkyvy zobrazí ve formě přehledného grafu. Amazfit GTS 4 Mini umožní měření saturace krve kyslíkem SpO2. Hladinu saturace si můžete otestovat v okamžiku, kdy se začnete cítit špatně. Díky tomu lépe porozumíte své fyzické kondici a můžete udržovat s hodinkami Amazfit GTS 4 Mini své zdraví pod kontrolou.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.65 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrNe
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie360 h
Maximální výdrž baterie1152 h
Rozměry a váha
Výška41.8 mm
Šířka36.7 mm
Tloušťka9.1 mm
Hmotnost19 g
Výrobce
VýrobceXiaomi
Datum uvedení na trh

Varianty

Bílá
Modrá
Růžová
Černá

Porovnání

Porovnejte Xiaomi Amazfit GTS 4 Mini s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.