Recenze Xiaomi Amazfit Bip

Xiaomi Amazfit Bip
Xiaomi Amazfit Bip
Xiaomi Amazfit Bip
Xiaomi Amazfit Bip

Odborné recenze

  • Xiaomi Amazit Bip jsou chytré hodinky, které nabízejí mnoho skvělých funkcí, navíc za velmi příznivou cenu. Nyní jsem je přes týden testoval a povíme si, jaká je moje osobní zkušenost a co se mi na hodinkách líbí nejvíce. Začneme nejdříve samotným balením hodinek, které působí vcelku decentně. Uvnitř balení totiž najdeme samotné hodinky, manuál v anglickém jazyce a kolébku pro nabíjení.

  • Odlehčená verze prvních hodinek Xiaomi Huami Amazfit Xiaomi Huami Amazfit Bip míří do ČR za cenu 2 500 Kč Mají vestavěnou GPS a slibují výdrž až 45 dní. Chytré náramky Xiaomi způsobily na trhu nositelností malou revoluci, neboť za velmi nízkou cenu nabídly vše, co běžný uživatel potřebuje. Zvláště pak platí o druhé generaci Xiaomi Mi Band 2. Poměrně dlouho museli příznivci značky čekat na chytré hodinky, o kterých se předpokládalo, že budou opět zdatnou konkurencí pro jiné značky.

  • Chytré hodinky (smart watch) jsem vybíral několik měsíců a právě Amazfit Bip splňují všechny požadavky. Jsou levné, pěkné, dobře sedí na ruce, ale hlavně, výdrž baterie je delší než 1 měsíc. Pokud chcete levné smartwatch, netoužíte po produktu Apple Watch, ale zajímá vás hlavně velká výdrž na baterii, pak je produkt Xiaomi Amazfit Bip přesně to pravé pro vás. Mě zajímaly tyto parametry: Aby po nabití vydržely déle než měsíc a GPS.

  • I přes neustále rostoucí počet běžeckých aplikací na mobil a většinou také jejich bezplatnost alespoň v základní verzi obliba sportovních hodinek nijak nepolevuje. Ne každý chce být se svým telefonem nerozlučně spojen i v době tréninku nebo závodů. Sporttestery tak nadále zůstávají nejpoužívanější pomůckou, díky níž běžci sledují své výkony i pokroky. Amazfit Bip dává příležitost luxusu podrobného sledování fyzických aktivit ‒ vzhledem k velmi příznivé ceně ‒ opravdu všem.