Recenze Samsung Galaxy Watch4

Samsung Galaxy Watch4
Samsung Galaxy Watch4
Samsung Galaxy Watch4
Samsung Galaxy Watch4

Odborné recenze

  • Samsung patří s chytrými hodinkami každoročně k naprosté špičce, smetánce tohoto technologického oboru. Pokaždé se to také promítá do prodejů. Letos však Samsung učinil několik změn. Své oblíbené hodinky vybavil úchvatným vylepšením (a ne jedním!), ale trestuhodně ubral na poli kompatibility.

  • Novinek je letos opravdu hodně, ale tou úplně nejvýraznější je přechod z Tizenu na operační systém Wear OS od Googlu. S tím je spojená i platební služba Google Pay, která je nově dostupná i v České republice a na Slovensku. Konečně je tak možné s hodinkami od Samsungu bezkontaktně platit.

  • Samsung v rámci svého Unpacked eventu před měsícem představil nejnovější svou řadu chytrých hodinek Galaxy Watch4 a Galaxy Watch4 Classic. My se podíváme pořádně na zoubek prvně jmenovaným, abychom zjistili, jestli jsou tyto smartwatch skutečně tak povedené, jak korejský výrobce proklamoval.

  • Samsung uvedl nové chytré hodinky s označením Galaxy Watch 4, které navazují jak na loňské Galaxy Watch 3, tak na Galaxy Watch Active 2 z roku 2019.Oproti předchozím modelů tu máme ale zcela nový systém WearOS vzniklý ve spolupráci Samsungu a Googlu. Nový model zaujme také pokročilým senzorem pro měření tělesných funkcí.

  • Pokud dokážete žít bez návykové fyzické otočné lunety, má pro vás Samsung v nabídce hodinky Galaxy Watch4, které působí sportovnějším dojmem a dokonce mají jednu na první pohled skrytou výhodu oproti variantě Classic.