Huawei Watch Fit

Huawei Watch Fit
Huawei Watch Fit
Huawei Watch Fit
Huawei Watch Fit

Informace o Huawei Watch Fit

Huawei Watch Fit nabízí 96 sportovních režimů a dvanáct animovaných cvičebních programů na procvičení a protažení celého těla třeba ve vašem obýváku. Hodinky vám během všech aktivit změří tepovou frekvenci nebo počet ušlých či uběhlých kilometrů, a to i při běžném dni bez tréninku. V noci monitorují kvalitu vašeho spánku a využít můžete také senzor na detekci saturace těla kyslíkem. Hodinky jsou velmi lehké a na ruce pohodlné. Na jedno nabití navíc vydrží běžet až 10 dnů.

Na displej je radost pohledět

Díky nádhernému obdélníkovému 1,64" AMOLED displeji a rozlišení 280 x 456 HD 2 ti HUAWEI WATCH FIT poskytuje mimořádně jasný a přehledný zážitek ze cvičení nebo tréninku. Nastavení automatického jasu nabízí lepší zobrazení na přímém slunci, zatímco šest ciferníků Always-On ti umožní vyjádřit svůj osobní styl a aktuální náladu v daný den.

Obnovuj svůj každodenní styl

Přizpůsobuj si motivy na hodinkách tak, aby odpovídaly tvému každodennímu vzhledu za pomoci různých barevných ciferníků. Jako doplněk těch oficiálních najdeš na Watch Face Store další úžasné ciferníky, ze kterých si dodatečně můžeš vybrat ty, které tě zaujmou. Můžeš si též přizpůsobit svůj vlastní ciferník s jakoukoli fotografií z tvého mobilního zařízení.

Přizpůsobené pro tvoje pohodlí

Nyní lze funkci ciferník snadno přizpůsobit. To, na čem ti nejvíc záleží, jako je počasí, srdeční frekvence, kroky, výdrž baterie a další, můžeš jednoduše vybrat a nastavit podle svých návyků.

Jakýkoli styl chceš

Texturovaný matný rám hodinek se dokonale spáruje s barevnými a měkkými popruhy pro prémiový a pevný design. Huawei Watch Fit ti přináší rafinovaný módní vzhled po celou dobu nošení.

Lehčí design, delší životnost baterie

Baterie neuvěřitelně tenkých a lehkých hodinek váží jen 21 gramů, což z ní dělá ideálního parťáka na celodenní aktivitu. Díky duální čipové sadě a algoritmům podporujícím úsporu energie mohou tyto hodinky vydržet až 10 dní. Navíc vestavěná technologie rychlého nabíjení zařídí, že hodinky budou znovu nabité během pěti minut na celý den standardního používání!

Tvůj soukromý trenér

Začni trénovat s Huawei Watch Fit a nebudeš už muset nikdy vyhledávat ukázková tréninková videa. Hodinky obsahují 12 druhů animovaných rychlých tréninků jako je "Cvičení v práci", "Protažení celého těla", "Břišní cviky" a další + obsahuje 44 standardních pohybových ukázek. Využij tak svůj čas a místo lenošení nebo pauzy na kávu se s Watch Fit pravidelně udržuj v kondici.

96 režimů cvičení

Huawei Watch Fit poskytuje přesné metriky cvičení v reálném čase pro 11 profesionálních sportovních režimů včetně běhání, plavání a cyklistiky. 85 druhů cvičících režimů ti možní uvolnit a otestovat svůj potenciál, ať už holduješ józe nebo vytrvalostním tréninkům. Hodinky také sledují tvoji tepovou frekvenci, spalování kalorií a trvání tréninku.

Měj motivaci každý den

Hodinky měří tvůj pokrok po celý den a připomíná, kdy je vhodné se opět postavit z nadměrného sezení. Hodinky zaznamenávají denní počet kroků, aktivní hodiny a období intenzivních aktivit a to ve třech barevných kruzích. Tím ti poskytují pocit úspěchu při jejich úspěšném plnění a dokončení.

Tvůj osobní asistent

Díky těmto inteligentním hodinkám nyní můžeš lépe ovládat přehrávání hudby, pořídit fotografii dálkovou závěrkou nebo najít ztracený telefon, když zrovna nevíš, kam jsi ho odložil. Můžeš také použít další funkce, jako je Počasí, Budík, Časovač, Stopky, Svítilna a další.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.64 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrNe
BarometrNe
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSNe
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Maximální výdrž baterie216 h
Rozměry a váha
Výška46 mm
Šířka30 mm
Tloušťka10.7 mm
Hmotnost35 g
Výrobce
VýrobceHuawei
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Huawei Watch Fit s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.