Recenze Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2
Huawei Watch Fit 2
Huawei Watch Fit 2
Huawei Watch Fit 2

Odborné recenze

  • Huawei Watch Fit 2 jsou především velmi líbivé hodinky, které jsou připraveny na bezkontaktní placení (edice Active však z nějakého důvodu NFC nedisponuje), nabízí krásný displej s vysokým jasem, dlouhou výdrž i chytré funkce, jako je možnost volání. Jedinou výtku mám tak snad jen k absenci bezkontaktního placení, což se snad v budoucnu změní, jinak však mohu Watch Fit 2 doporučit.

  • Huawei Watch Fit 2 jsou důstojným nástupcem první generace a nabízí viditelná zlepšení, bez kterých by mnozí hledali jinde. Druhá generace je výrazným posunem kupředu v mnoha ohledech, což ocení jak majitelé první verze, tak zcela noví uživatelé, kteří hledají nositelnou elektroniku, se kterou se v davu jen tak neztratí.

  • Chytré hodinky Watch Fit 2 od Huawei se bezesporu povedly. V průběhu celého testování mě bavily a zaujaly hlavně povedeným, jasným a jemným AMOLED displejem. Ocenil jsem také kvalitní zpracování a fakt, že se velmi příjemně nosí. Třešničkou na dortu je pak povedený, elegantní design v kombinaci se slušným systémem a skvělou výbavou.

  • Opravdu a upřímně. Po celou dobu jsem doufal, že najdu nějakou výraznější chybu na tomto kousku a nic... Hodinky mi vzaly dech a Huawei vytvořil model, který je jedinečný poměrem cena / výkon a také poměrem sportovní / chytré funkce. Nechápu to, jak vykouzlili takový model s takto nízkou cenovkou, ale je opravdu našlapaný úplně vším.

  • Huawei Watch Fit 2 spojují klasickou sportovní výbavu fitness hodinek s GPS, snímačem tepu a okysličení krve s řadou funkcí známých z klasických chytrých hodinek a pohledným designem.