Huawei Watch Fit 2

Huawei Watch Fit 2
Huawei Watch Fit 2
Huawei Watch Fit 2
Huawei Watch Fit 2

Informace o Huawei Watch Fit 2

HUAWEI WATCH FIT 2 s 1,74 palcovým AMOLED displejem s úzkými rámečky ti pouhým zvednutím zápěstí poskytnou přesně to, co potřebuješ. Od tréninků až po příchozí hovory, vše je pro tebe připraveno a funkce můžeš ovládat rychle a přirozeně.

Rozhýbe tě

Díky exkluzivním fitness animacím a hlasovým pokynům pro rozcvičení pro 7 běžných tréninků včetně běhu, jízdy na kole a plavání můžeš z každého tréninku vytěžit maximum. 97 cvičících režimů ti poskytne všechny nástroje, které potřebuješ k tomu, abys zůstal aktivní a sledoval všechny své běhy, jízdy a výlety.

Nejlepší kamarád každého sportovce

Hodinky jsou také tvým osobním trenérem a synchronizují osobní tréninkové plány založené na všech tvých běžeckých údajích v aplikaci Huawei Zdraví. Chytré metriky, jako je index běžecké síly a tréninková zátěž, zohledňují vzdálenost, srdeční tep a tempo, aby ti poskytly přesný přehled a dostaly tě do správného běžeckého rytmu.

Univerzální manažer zdraví

HUAWEI WATCH FIT 2 nabízí inteligentní funkce na vysoké úrovni pro správu zdraví včetně sledování SpO2, srdečního tepu, spánku a stresu.

Zdravý životní styl

Tyto hodinky ti pomohou prospívat ve všech směrech, ať už jde o spánek, probouzení, hydrataci a aktivitu či připomínky denních úkolů, které lze nastavit v aplikaci Huawei Zdraví. Zjistíš, že každý den s hodinkami HUAWEI WATCH FIT 2 je novou příležitostí k doplnění energie pro tělo, mysl i duši.

Baterie, která jde nad rámec

Plně nabité hodinky vydrží až 10 dní běžného používání nebo 7 dní intenzivního používání, což znamená, že můžeš poslouchat bez omezení a žít naplno, aniž bys přišel o spánek! Za pouhých 5 minut nabíjení můžeš dokonce vydržet celý den používání.

Přenos jedním klepnutím

Nastav si obrázek z telefonu jako ciferník hodinek, přenes ho pouhým klepnutím a zobraz si obrázky na lákavé čtvercové obrazovce. Pak pokračuj v klepání, aby se na obrazovku vešlo ještě více ze tvých životních momentů.

Buď vždy ve spojení

HUAWEI WATCH FIT 2 nejsou jen hodinky, ale i komunikační centrum s podporou volání přes Bluetooth, rychlých odpovědí na zprávy a importovaných kontaktů! Ať už se vydáš kamkoli, můžeš si být jistý, že tvé hovory přijdou na tvé zápěstí, a můžeš je pak buď přijmout nebo odmítnout.

Posunutím doprava získáš hladký servis

Posunutím doprava se dostaneš na obrazovku HUAWEI Assistant∙TODAY, která zobrazuje počasí nebo přehrávání hudby. Tímto gestem můžeš dokonce probudit hlasového asistenta, a získat tak bezproblémový přístup ke službám.

Včasné připomínky, abys zůstal v obraze

HUAWEI WATCH FIT 2 jsou vysněným asistentem pro každodenní život, který tě udrží v obraze díky připomínkám v reálném čase a dokonce synchronizují zprávy a e-maily z tvého telefonu.

Poslouchej hudbu bez omezení

HUAWEI WATCH FIT 2 podporuje nezávislé přehrávání hudby, kterou si můžeš nastavit v aplikaci telefonu a přizpůsobit ji konkrétním tréninkům - aby ses dostal do rytmu, i když nemáš telefon zrovna po ruce.

Navlékni si své oblíbené řemínky

Edice Active nabízí přiléhavou, pokožce příjemnou texturu, zatímco módní kůže edice Classic zaujme jemně zrnitou strukturou. Nesmíme také zapomenout na minimalistický kovový tvar u edice Elegant, který poskytuje jedinečný půvab. Na výběr máš ze sedmi oslnivých barev a tří materiálů. Dopřej svému zápěstí pestrý výběr! HUAWEI WATCH FIT 2 jsou vybaveny inovativním řešením řemínku, který se uvolňuje stisknutím, takže výměna řemínků je stejně snadná jako výměna náramků. Potřebuješ jinou barvu? Stačí stisknout, vyměnit a můžeš vyrazit!

Nos své srdce na zápěstí

HUAWEI WATCH FIT 2 přichází s kreativními ciferníky včetně AOD (Alway on Display) verze pro všechny své úžasné ciferníky a v pestrém obchodě Watch Face Store si snadno vybereš styl, které tě osloví. Každý ciferník přináší množství informací.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.74 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrAno
Tělesná teplotaAno
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
Výškoměr?
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Typ NFC-
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSNe
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie336 h
Rozměry a váha
Výška46 mm
Šířka33.5 mm
Tloušťka10.8 mm
Hmotnost26 – 30 g
Výrobce
VýrobceHuawei
Datum uvedení na trh

Varianty

Edice Active
Edice Classic
Edice Elegant

Porovnání

Porovnejte Huawei Watch Fit 2 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.