Garmin vívoActive 3 Optic

Garmin vívoActive 3 Optic
Garmin vívoActive 3 Optic
Garmin vívoActive 3 Optic
Garmin vívoActive 3 Optic

Informace o Garmin vívoActive 3 Optic

VívoActive3 jsou futuristické hodinky od společnosti Garmin. Pokud hledáte společníka, který bude spolehlivě monitorovat vaši aktivitu po celý den a budou bedlivě sledovat každý krok, jste tady správně. Zvádnou 15 sportovních režimů, od silového tréningu, přes jógu, veslování, golf, běžecké i sjezdové lyžování až po plavání v bazénu, jízdu na kole, běh nebo chůzi. Hodinky dokonce dokáží montorovat VO2max. Jedná se o jeden z nejlepších ukazatelů aerobní vytrvalosti. Čím vyšší číslo na ukazateli, tím více kyslíku se vám dostává do svalů a tím rychleji a vytrvaleji se dokážeme věnovat dané vyzické aktivitě.

Skvělé zpracování

Hodinky jsou vyrobeny minimalisticky, tak, aby vám vůbec nepřekážely. Jsou tenké a lehké, ovládat se dají prostřednictvím dotykové obrazovky, ale umožňují také scrollování v menu nebo na display pomocí přejíždění prstem z boku. Dokonce obsahují i jedno tlačítko, jako klasické hodinky, které je umístěno zboku. V případě potřeby je možné displej otočit, tak, aby tlačítko nepřekáželo.

Bezdrátové platby

Hodinky v soběmají zabudovanou funkci Garmin Pay, které vám umožní bezkontaktně platit, aniž byste museli vytahovat platební kartu. Slažba podporuje nejběžnější typy karet typu Visa nebo MasterCard. Dostupnost těchto bezdrátových lateb je ale značně omezena a ze začátku bude Garmin Pay dostupný jen v některých zemích.

Garmin Chroma displej

Velký 1,2" displej se pyšní rozlišením 240 × 240 px a perfektní čitelností v každé situaci a to i ve zhoršených světelných podmínkách. Všechny vaše údaje a naměřené hodnoty uvidíte pokaždé, když se podíváte na zápestí, displej totiž v průběhu dne nezhasíná. Senzor Garmin Elevate pro optické měření srdečního tepu je umístěn na spodní straně hodinek, tedy přímo na vašem zápěstí.

Chytré funkce

Hodinky nabízí bezplatné služby tréninkového deníku, a to buď ve webové, nebo mobilní verzi. Tréninkový deník uchovává a vyhodnocuje data, která nasbírá během doby nošení vašich hodinek a zobrazí vám výsledky aktivit, včetně např. zdolané trasy. Hodinky můžete navíc propojit s vašim smartphonem a využívat díky tomu notifikace příchozích hovorů, textových zpráv a aplikací. Hodinky dokáží ovládat hudební přehrávač, ukazují předpověď počasí a pokud zrovna sportujete, lze aktivovat funkci, pomocí níž můžete s přáteli závodit v reálném čase.

Voděodolnost

Díky voděodolnosti 5 ATM můžete jít s hodinkami vívoActive3 Optic bez problému plavat do bazénu, sprchovat se s nimi a nevadí jim ani když náhodou zmoknou.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.2 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopNe
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůAno
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Běžná výdrž baterie13 h
Maximální výdrž baterie192 h
Rozměry a váha
Výška43.4 mm
Šířka43.4 mm
Tloušťka11.7 mm
Hmotnost43 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Garmin vívoActive 3 Optic s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.