Recenze Garmin Venu 2S

Garmin Venu 2S
Garmin Venu 2S
Garmin Venu 2S
Garmin Venu 2S

Odborné recenze

  • Sportovní, nebo chytré? Obojí! Garmin Venu 2(S) spojení svých pověstně přesných sportovních funkcí v elegantním těle moderních chytrých hodinek se špičkovým dotykovým displejem a designem, který můžete s klidem vzít i k večerním šatům. Garmin Venu 2S navíc přicházejí ve dvou velikostech a nabízejí vysoký komfort i při nepřetržitém nošení.

  • Garmin uvedl na světový trh hodinky Garmin Venu 2 a menší verzi 2S na nové platformě. Jedná se o novou generaci hodinek s hlavním zaměřením na komplexnější sledování zdraví (mimo klasické funkce sporttesteru a chytrých hodinek). Cena ovšem zamrzí.

  • Považujem sa za stredne náročného používateľa inteligentných hodiniek. Počas uplynulých rokov som testoval a používal viacero hodiniek značiek Huawei, Honor, Samsung, Fitbit, Amazfit, Garmin, Tag Heuer a ďalších. Každé z hodiniek mali svoje silné stránky a obvykle aj viacero nedostatkov. Garmin Venu 2 však patria k tomu najlepšiemu, čo som doteraz testoval a sú to hodinky, ktoré by som si osobne kúpil.

  • Venu 2 a Venu 2S jsou zajímavým počinem Garminu. Velikostně kopírují předchozí generaci hodinek VivoActive 4 a 4S, ale přidávají jim AMOLED displej a novou platformu.