Garmin Forerunner 55

Garmin Forerunner 55
Garmin Forerunner 55
Garmin Forerunner 55
Garmin Forerunner 55

Informace o Garmin Forerunner 55

Hodinky Garmin Forerunner 55 jsou snadno ovladatelné, sportovně všestranné GPS hodinky se speciálními funkcemi zaměřenými na běžce. Pomocí GPS v hodinkách můžete při sportu měřit čas, vzdálenost, tempo/rychlost. Dopřejte si pestrý trénink s profily aktivity pro běh na dráze nebo virtuální běh, bazénové plavání, pilates, HIIT, a dokonce i dechová cvičení.

Výdrž baterie

Běhejte co hrdlo ráčí s až dvoutýdenní výdrží baterie v režimu chytrých hodinek a až 20 hodinami v režimu GPS.

Pohodlné a funkční

Forerunner 55 mají nízkou hmotnost pouhých 37 gramů a jsou navrženy s ohledem na maximální pohodlí. Sedí tak pohodlně, že o hodinkách na zápěstí nebudete vědět. A to jak během tréninku, tak i mimo něj.

Materiály vhodné pro sport

Řemínek i pouzdro hodinek jsou vyrobené z lehkých, odolných materiálů, které se hodí na sport a do náročných podmínek. Perforovaný řemínek ze silikonu odvádí při sportu velmi dobře pot a poskytuje vysoké pohodlí.

Vestavěný GPS přijímač

GPS přijímač v hodinkách poskytuje snadné a přesné měření vzdálenosti, tempa/rychlosti, času a proběhnuté trasy nejen při běhu, ale i při dalších sportech, jako je jízda na kole, běžecké lyžování nebo in-line bruslení.

Měření tepu ze zápěstí

Optické měření tepu ze zápěstí je přesné a pohodlné. Tep se měří nejen při sportu, ale průběžně po celý den a případně i v noci. Hodinky z něj určují zatížení organizmu, klidový tep nebo zbývající tělesnou energii.

Virtuální běžecký trenér

Funkce virtuálního běžeckého trenéra umí připravit individuální tréninkové plány, nabízejí bezplatné tréninky a pokyny od profesionálních trenérů. Tréninky se navíc přizpůsobí vašim potřebám a cílům.

Technologie PACEPRO™

Tato funkce vám pomůže naplánovat strategii pro příští závod a navrhne tempo na základě GPS pro vybranou trasu nebo vzdálenost v aplikaci Garmin Connect™. Své úsilí tak můžete přizpůsobit tomu, co vás čeká.

Regenerační asistent

Dopřát tělu mezi tréninkovými dávkami dostatečný čas na regeneraci je velmi důležité. Po každém tréninku vám funkce doby regenerace oznámí, jak dlouho byste měli odpočívat před další intenzívní zátěží.

Chytrá oznámení

Po spárování s kompatibilním chytrým telefonem můžete na chytré hodinky přijímat e-maily, textové zprávy a upozornění.

Bezpečnostní funkce

Při spárování s telefonem můžete se svými kontakty sdílet svoji aktuální polohu manuálně, nebo během vybraných venkovních aktivit automaticky za pomoci přednastavené detekce nehod.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuKulatý
Úhlopříčka displeje1.04 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasNe
VýškoměrNe
BarometrNe
AkcelerometrAno
GyroskopNe
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCNe
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonNe
Zabudovaný reproduktorNe
Baterie
Maximální výdrž baterie336 h
Rozměry a váha
Výška42 mm
Šířka42 mm
Tloušťka11.6 mm
Hmotnost37 g
Výrobce
VýrobceGarmin
Datum uvedení na trh

Varianty

bílé
modré
černé
šedé

Porovnání

Porovnejte Garmin Forerunner 55 s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.