Recenze Garmin Fenix 7

Garmin Fenix 7
Garmin Fenix 7
Garmin Fenix 7
Garmin Fenix 7

Odborné recenze

  • Společnost Garmin si pro začátek roku připravila novou generaci jejich nejoblíbenějšího a dnes již legendárního modelu Fénix. Řeč je konkrétně o řadě Fénix 7, která se dočkala celé řady zajímavých upgradů. Největší novinkou, kterou hodinky přináší, je zdokonalené solární sklíčko Power Sphire umožňující dobíjet akumulátor hodinek ze slunečních paprsků a také vůbec poprvé v historii modelu Fénix dotykové ovládání.

  • Garmin Fenix 7 je perfektní kousek. Ano, běžný smrtelník využije maximálně 5 % všeho, co tyto hodinky umí, ale člověk si často nekupuje věci pro to, co využije, ale pro jejich potenciál. Alternativy se hledají těžko, protože Fenixu 7 se dorovná málokteré jiné zařízení.

  • Garmin letos představil novou generaci své vrcholné řady Fénix. Pokud zrovna máte na zápěstí jejích předchůdce, lámete si hlavu s tím, co by šlo na hodinkách ještě vylepšit. Pravda, změny jsou spíše kosmetické a rozhodně nezavdávají důvod pro okamžitou změnu.

  • Společnost Garmin představila nástupce populárních hodinek Fenix 6, které jsou na trhu již od roku 2019. Ty zaujaly veřejnost nejen přítomností solárních panelů, ale také prémiovým zpracováním a podrobnějším sledováním zdravotních a sportovních aktivit. Jinak na tom není ani nová generace Garmin Fenix 7, která v sobě zahrnuje hned tři různé modely.

  • Dva a půl roku jsme čekali na novou generaci, nyní Garmin konečně představil novou řadu Fénix 7 a příjemně překvapil! Garmin Fénix 7 má hromadu novinek, jako například dotykový displej, verze se solárním panelem nebo excelentní výdrž. Hodinky mají samozřejmě vestavěnou GPS, přičemž novinkou je podpora pásma L5.