Recenze Apple Watch SE

Apple Watch SE
Apple Watch SE
Apple Watch SE
Apple Watch SE

Odborné recenze

  • Po včerejší recenzi Apple Watch Series 6 je tu konečně i recenze Apple Watch SE. Vyplatí se tyto nové smartwatch od Applu pořídit, a jsou určeny opravdu jen pro méně náročné uživatele, nebo se naopak jedná o zajímavou alternativu téměř pro všechny? Pokud o nových hodinkách uvažujete nebo se o ně alespoň sporadicky zajímáte, v následujících řádcích této recenze se dozvíte, zda hodinky koupit či nikoli.

  • Apple Watch SE jsou na první pohled nerozeznatelné od nejnovějších Apple Watch 6. Jsou nabízeny ve stejných velikostech a najdeme v nich nejnovější verzi operačního systému watchOS. Vyplatí se ušetřit (respektive připlatit) zhruba 4 tisíce korun kvůli zdravotním senzorům a podpoře Always-On displeje? Apple Watch SE jsou na první pohled nerozeznatelné od nejnovějších Apple Watch 6.

  • V oblasti nositelné elektroniky bez debat dominuje Apple a jeho hodinky Apple Watch. S příchodem modelu s číslovkou šest ale přišel ještě jeden model, který cílí především na majitele starších Apple Watch a na uživatele, kteří do jablečného ekosystému teprve pronikají – Apple Watch SE. Jak odlehčený model s přijatelnou cenou obstál v naší recenzi? Asi nebude žádným překvapením, že po konstrukční stránce se jedná o prvotřídní kus hardwaru.

  • Je tomu již nějaký ten pátek, co proběhla poslední Keynote, na které mimo jiné byly představeny i nové iPady a Apple Watch. Apple se tentokrát u jablečných hodinek uchýlil k vydání dvou verzí, konkrétně vlajkových Apple Watch Series 6 a levnějšího bratříčka Apple Watch SE. Nám se ty levnější podařilo ulovit do redakce a v následujících řádcích recenze se dozvíte, jaký tento produkt je a kterým uživatelům se vyplatí.

  • Do redakce jsme dostali na recenzi nové Apple Watch SE. Podrobně jsme se podívali na tuto levnější alternativu, která cílí mimo jiné na nové uživatele, kteří doteď žádné chytré hodinky od Apple neměli. Recenze je sestavena z pohledu právě těchto nových uživatelů a odhaluje co můžete od nových Apple Watch SE čekat a proč se (ne)vyplatí. Displej je dostatečně velký a velmi dobře čitelný a v porovnání se Series 3 nabízí až o 30 % více zobrazovací plochy.

  • Apple tradičně každý rok představoval jeden nový model chytrých hodinek, letos tomu bylo však poprvé jinak a dočkali jsme se kromě hlavního modelu Series 6 také levnějších Apple Watch SE. Jedná se o zajímavou změnu strategie, jelikož přídomek SE zatím dříve výrobce použil pouze u iPhonů, a to u těch nejlevnějších modelů. U chytrých hodinek Apple Watch se však jedná o prostřední model v nabídce, nabízí opravdu nejlepší poměr cena/výkon? Na to vše si dnes odpovíme v nové recenzi.