Apple Watch SE

Apple Watch SE
Apple Watch SE
Apple Watch SE
Apple Watch SE

Kde koupit

Logo heureka.cz
Apple Watch SE 40mm
od 4990 Kč
Logo heureka.cz
Apple Watch SE 44mm
od 5190 Kč
Logo zbozi.cz
Apple Watch SE 40 mm
od 5990 Kč

Informace o Apple Watch SE

Chytré hodinky Apple Watch SE jsou rozhodně kouskem, o kterém jste snili. Na první pohled vás uchvátí velký a krásně čitelný Retina displej, vyspělé senzory měření sportovních aktivit a kvality spánku a nabídnou bohatou škálu tréninkových aktivit, včetně plavání - jsou totiž voděodolné. Kromě toho ale také nadchnou rychlou odezvou díky dvoujádrovému čipu S5 SiP a v nouzi zachraňují životy. A jsou dostupnější než kdykoli dříve. Vyberat si můžete z několika barevných variací pouzder, řemínků ze silikonu či pleteného tahu a pestré škály ciferníků vhodných pro každou příležitost.

Pokročilé sportovní metriky

Stačí jen pohled a okamžitě budete mít přehled o důležitých údajích. Na výběr máte desítky tréninků od běhání přes chůzi až po jógu nebo plavání či tanec a jsou uzpůsobené na pohyb ve výšinách i nížinách. Žádná informace jim neuteče. Z praktických sportovních vychytávek nabídnou měření vzdálenosti, tempa, kadence, spálených kalorií či tepové frekvence. Hodinky mají dokonce i výškoměr, který přesně zaznamenává změny nadmořské výšky. Své výsledky můžete srovnávat s přáteli, rodinou, vyhlašovat mezi sebou soutěže a bavit se.

Hudba přímo ze zápěstí

Hudbu si můžete užívat přímo z vašeho zápěstí. Apple Music vám přináší výběr z více než 70 miliónů skladeb.

Starají se o vaše zdraví ve dne i v noci

Hodinky vás jemnou haptickou dokáží upozornit na nebezpečně vysokou hladinu tuku, zvládnou sledovat menstruační cyklus žen nebo například doporučenou délku mytí rukou tak, aby bylo efektivní. V případě vyšší hladiny stresu vás okamžitě upozorní a pomocí aplikace Dýchání doporučí krátké relaxační cvičení. Aplikace Spánek zase přesně monitoruje kvalitu toho, jak spíte. A pokud vy a spánek nejste zrovna dobří přátelé, pomůže vám vybudovat správné návyky, abyste se cítili každý den svěží a žili zdravěji.

Detekce pádu a tísňové volání

Apple Watch SE vám mohou zachránit život. V případě, že prudce upadnete a hodinky nezaznamenají další pohyb pomocí akcelerometru a gyroskopu, ihned zavolají pomoc. Ve stavu nebezpečí lze navíc přivolat pomoc podržením bočního tlačítka.

Nerozlučný přítel vašeho iPhonu

Spárováním hodinek s telefonem se vám otevírají další praktické vychytávky. Vyřídit nepřijatý hovor nebo rychle odpovědět na e-mail nebylo nikdy snazší. Díky integrovanému kompasu a GPS nabídnou služby navigace a na žádnou důležitou schůzku již nezapomenete přijít včas. Díky monitoru pohybu vás budou motivovat k aktivitě, bude-li to potřeba a v obchodech můžete platit rovnou ze zápěstí pomocí služby Apple Pay. Využít lze hodinky i před odletem k ukázání palubního lístku nebo třeba jako bezkontaktní vstupenku do kina.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.57 – 1.78 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie18 h
Rozměry a váha
Výška44 – 40 mm
Šířka38 – 34 mm
Tloušťka10.4 mm
Hmotnost30.5 – 36.2 g
Výrobce
VýrobceApple
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Apple Watch SE s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.