Apple Watch SE

Apple Watch SE
Apple Watch SE
Apple Watch SE
Apple Watch SE

Informace o Apple Watch SE

Chytré hodinky Apple Watch SE jsou rozhodně kouskem, o kterém jste snili. Na první pohled vás uchvátí velký a krásně čitelný Retina displej, vyspělé senzory měření sportovních aktivit a kvality spánku a nabídnou bohatou škálu tréninkových aktivit, včetně plavání - jsou totiž voděodolné. Kromě toho ale také nadchnou rychlou odezvou díky dvoujádrovému čipu S5 SiP a v nouzi zachraňují životy. A jsou dostupnější než kdykoli dříve. Vyberat si můžete z několika barevných variací pouzder, řemínků ze silikonu či pleteného tahu a pestré škály ciferníků vhodných pro každou příležitost.

Pokročilé sportovní metriky

Stačí jen pohled a okamžitě budete mít přehled o důležitých údajích. Na výběr máte desítky tréninků od běhání přes chůzi až po jógu nebo plavání či tanec a jsou uzpůsobené na pohyb ve výšinách i nížinách. Žádná informace jim neuteče. Z praktických sportovních vychytávek nabídnou měření vzdálenosti, tempa, kadence, spálených kalorií či tepové frekvence. Hodinky mají dokonce i výškoměr, který přesně zaznamenává změny nadmořské výšky. Své výsledky můžete srovnávat s přáteli, rodinou, vyhlašovat mezi sebou soutěže a bavit se.

Hudba přímo ze zápěstí

Hudbu si můžete užívat přímo z vašeho zápěstí. Apple Music vám přináší výběr z více než 70 miliónů skladeb.

Starají se o vaše zdraví ve dne i v noci

Hodinky vás jemnou haptickou dokáží upozornit na nebezpečně vysokou hladinu tuku, zvládnou sledovat menstruační cyklus žen nebo například doporučenou délku mytí rukou tak, aby bylo efektivní. V případě vyšší hladiny stresu vás okamžitě upozorní a pomocí aplikace Dýchání doporučí krátké relaxační cvičení. Aplikace Spánek zase přesně monitoruje kvalitu toho, jak spíte. A pokud vy a spánek nejste zrovna dobří přátelé, pomůže vám vybudovat správné návyky, abyste se cítili každý den svěží a žili zdravěji.

Detekce pádu a tísňové volání

Apple Watch SE vám mohou zachránit život. V případě, že prudce upadnete a hodinky nezaznamenají další pohyb pomocí akcelerometru a gyroskopu, ihned zavolají pomoc. Ve stavu nebezpečí lze navíc přivolat pomoc podržením bočního tlačítka.

Nerozlučný přítel vašeho iPhonu

Spárováním hodinek s telefonem se vám otevírají další praktické vychytávky. Vyřídit nepřijatý hovor nebo rychle odpovědět na e-mail nebylo nikdy snazší. Díky integrovanému kompasu a GPS nabídnou služby navigace a na žádnou důležitou schůzku již nezapomenete přijít včas. Díky monitoru pohybu vás budou motivovat k aktivitě, bude-li to potřeba a v obchodech můžete platit rovnou ze zápěstí pomocí služby Apple Pay. Využít lze hodinky i před odletem k ukázání palubního lístku nebo třeba jako bezkontaktní vstupenku do kina.

Parametry

Displej a ovládání
Tvar ciferníkuHranatý
Úhlopříčka displeje1.57 – 1.78 ″
Tělesné senzory
Tepová frekvenceAno
Krevní tlakNe
EKGNe
OxymetrNe
Tělesná teplotaNe
Ostatní senzory
KrokoměrAno
KompasAno
VýškoměrAno
BarometrAno
AkcelerometrAno
GyroskopAno
Funkce
Monitoring spánkuAno
Přijímání hovorůNe
Budík a připomínkyAno
Vlastnosti
NFCAno
Slot pro SIMNe
GPSAno
GLONASSAno
Voděodolnost a prachuvzdornostAno
Vestavěný mikrofonAno
Zabudovaný reproduktorAno
Baterie
Běžná výdrž baterie18 h
Rozměry a váha
Výška44 – 40 mm
Šířka38 – 34 mm
Tloušťka10.4 mm
Hmotnost30.5 – 36.2 g
Výrobce
VýrobceApple
Datum uvedení na trh

Produktová série

Porovnání

Porovnejte Apple Watch SE s jinými produkty v kategorii chytré hodinky.