Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen)

Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen)
Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen)
Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen)
Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen)

Informace o Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen)

Ne každý tablet dokáže zabavit celou rodinu. A ne každý má režim pro rodičovskou kontrolu a technologii ochrany zraku. Jen málokterý tablet je vybaven dokovací stanicí pro chytré napájení a ambientním režimem od asistenta Google pro bezdotykové ovládání domova. Lenovo Smart Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) s asistentem Google to vše má. A ještě víc.

Dokonalé zařízení

Smart Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) skvěle vypadá a má úžasné funkce. Celokovový kryt poskytuje moderní vzhled. A tenké rámečky poskytují ohromující poměr displeje k tělu - až 87 %.

Prvotřídní zábava

Smart Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) disponuje jedním z největších displejů - 10,3" s širokoúhlým zobrazením. Poskytuje také vynikající FHD rozlišení. A s osmijádrovým procesorem MediaTek a rychlou WiFi může celá vaše rodina přehrávat oblíbený pořad, ať už jste kdekoliv.

Skvělý zvuk pro vaše uši

Se dvěma reproduktory s technologií Dolby Atmos® zní každý zvuk na tabletu Smart Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) lépe. Užijete si opravdu pohlcující zvuk, který vás vtáhne do děje u filmů, hudby, her i videí.

Stačí úsměv

Díky pokročilé technologii rozpoznání tváře můžete odemknout zařízení pouhým úsměvem. Po nastavení Smart Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) dokáže rozpoznat váš obličej a okamžitě vás přihlásit.

Jen pro děti

Pro ty mladší je tu režim pro děti. Má funkce, které umožňují mít pod kontrolou obsah, který si děti mohou zobrazit. Vy tak budete mít klid na duši a vaše děti budou v bezpečí. Může vás dokonce upozornit, pokud někdo nesedí správně.

Dokončete toho víc pomocí hlasu

Umístěte tablet do dokovací stanice pro chytré dobíjení. A s ambientním režimem od asistenta Google můžete přeměnit tablet na digitální fotorámeček, poslouchat hudbu, sledovat videa, spravovat zařízení pro chytrý domov a získávat klíčové informace jako je stav ranní dopravy, novinky a počasí. Vše rychle, snadno a bez použití rukou.

Parametry

Systém
Operační systémAndroid
Displej
Úhlopříčka displeje10.3 ″
Jemnost displeje220 PPI
Rozlišení – šířka1920 px
Rozlišení – výška1200 px
Typ displejeIPS
Paměť
Operační paměť4 GB
Vnitřní paměť64 GB
Fotoaparát
Rozlišení hlavního fotoaparátu8 Mpx
Rozměry a váha
Hmotnost460 g
Konektivita
Wi-FiAno
LTEAno
Podpora 5GNe
BluetoothAno
Vlastnosti
Typ konektoruUSB-C
Slot pro paměťovou kartuAno
Slot pro SIMAno
GPSAno
AkcelerometrAno
Baterie
Kapacita5000 mAh
Výdrž9 h
Výrobce
VýrobceLenovo
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Lenovo Tab M10 FHD Plus (2nd Gen) s jinými produkty v kategorii tablety.