Logitech Z906

Logitech Z906
Logitech Z906
Logitech Z906
Logitech Z906

Informace o Logitech Z906

Ponořte se do poslechu zvuku ve výjimečné kvalitě v pohodlí svého domova díky tomuto reproduktorovému systému 5.1. Systém s mohutným prostorovým zvukem o špičkovém výkonu 1 000 wattů/500 wattů RMS s certifikací THX vám zprostředkuje prvotřídní zážitek při poslechu hudby, a zároveň je schopen dekódovat zvukové stopy ve formátu Dolby Digital a DTS pro vysoce kvalitní zvuk při sledování filmů.

Úžasný prostorový zvuk

Systém byl vyvinut pro reprodukci toho nejintenzivnějšího prostorového zvuku ihned po vybalení. Tento reproduktorový systém 5.1 splňuje ty nejvyšší standardy pro udělení certifikace THX, a je schopen dekódovat zvukové stopy ve formátu Dolby Digital a DTS pro prvotřídní zážitek z poslechu.

Mohutný zvuk o výkonu 1000 W

Špičkový výkon 1000 wattů/500 wattů RMS přináší bohatý zvuk a ohromující basy. Vychutnejte si poslech zvuku, ze kterého rozeznáte každý detail – od burácení davu ke krokům přímo za vámi. Zvuk, který doopravdy uslyšíte i ucítíte.

Univerzální nastavení

Systém podporuje několik vstupů souběžně. Umožňuje připojit až šest kompatibilní zařízení prostřednictvím vstupů 3,5 mm, RCA, přímým vstupem šesti kanálů, a digitálním koaxiálním nebo optickým vstupem. Vyberte si zvukový vstup prostřednictvím ovládací konzole nebo dálkového ovladače.

Integrované ovládací prvky

Pomocí ovládacího panelu nebo bezdrátového dálkového ovladače můžete nezávisle regulovat úroveň hlasitosti jednotlivých satelitních reproduktorů a subwooferu, a ovládat napájení nebo ztlumení zvuku. Určete si svůj režim poslechu výběrem možnosti 2.1, 4.1 nebo prostorového zvuku 3D.

Parametry

Konstrukce
UrčeníPočítačové
Napájení
Typ napájeníZe sítě
Konektivita
BluetoothNe
Wi-FiNe
AUXNe
AirPlayNe
NFCNe
USBNe
Vlastnosti zvuku
Výkon1000 W
Minimální frekvence45 Hz
Maximální frekvence20000 Hz
Ostatní vlastnosti
RádioNe
Příjem telefonních hovorůNe
Odolnost proti prachuNe
Odolnost proti voděNe
Výrobce
VýrobceLogitech
Datum uvedení na trh

Porovnání

Porovnejte Logitech Z906 s jinými produkty v kategorii reproduktory.